В Ямполі не можуть знайти водія шкільного автобуса

В районі дефіцит водіїв, які мають відповідну категорію і стаж роботи. Тож підвіз учнів Ямпільської школи №1 здійснюється шкільними автобусами інших шкіл

Про це йшла мова на апаратній нараді в Сумській обласній державній адміністрації

– Дійсно, є проблема і ми звертали на неї увагу з листопада, – зазначила директор обласного департаменту освіти Вікторія Гробова. – Там ситуація, що звільнився водій шкільного автобуса школи №1. Зараз підвезення організовано шкільним автобусом школи №2 і Вознесенського НВК (очевидно, виступаюча помилилась, – ред). Підвозиться 15 дітей. Є запізнення, але ми постійно наголошуємо на цьому питанні. Проблема тільки у водії.

– Ця проблема виникла влітку, водія ми знайшли і 2 місяця питань не було, – зазначила голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко.  – Але водій порахував, що заробітна плата невелика і були певні питання з ремонтом автобуса. Тож він сказав, що за такі кошти, які платяться, ремонтувати автобус він не буде, поклав ключі і звільнився з займаної посади. Зараз, дійсно, проблематично в Ямпільському районі знайти водія з тими умовами, які викладені в нормативних документах. Там не тільки категорія, а і стаж. Ми з Центром зайнятості постійно моніторимо ситуацію і працюємо з кожним водієм, який звільняється з інших підприємств та організацій. На разі іншого шляху, як підвіз учнів автобусами з інших шкіл, немає. Є певні проблеми з розкладом, ми зараз його коригуємо для того, щоб діти встигали на всі уроки і не запізнювались на заняття.

– Ми на всю область «пропіарили», що у вас є таке робоче місце і немає кому працювати, – зазначив, підсумовуючи обговорення, заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош.  

9 thoughts on “В Ямполі не можуть знайти водія шкільного автобуса

  1. Да видать еще и за свои же деньги автобус ремонтировать потому что запчастей как всегда нет и денег нет …

    1. Да-да. А если у автобуса колесо слетит на очередной яме и он перевернётся, ты же ещё и виноват будешь. Мечта, а не работа.

  2. Можливо проблема не в тому, що немає водія, а проблема в директорі школи.

  3. Кто же пойдет на минималку работать если ты не только водитель, а еще и слесарь. Автобус же надо ремонтировать самому, а ни запчастей ни условий. Там даже гаража для автобуса нету, а ответственность большая.

  4. Был бы деректор посообразительнее старого водителя берег бы…

  5. А Кучер и психолог тоже из – за маленькой зарплаты ушли?

Comments are closed.