На місці пустиря в центрі Ямполя проектують торгівельну точку

Селищна рада розмістила повідомлення про про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою смт Ямпіль, вул. Спасо – Преображенська

Мова йде про територію між банком Аваль та колишнім приміщенням Районного будинку культури. Раніше на цьому місці знаходилась районна бібліотека, але після розбору цього приміщення територія пустує. В 2012 році вздовж неї були висаджені дерева.

Тепер цільове призначення цієї ділянки хочуть змінити з «для будівництва і обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

«Ознайомлення з проектом детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд за адресою смт Ямпіль, вул. Спасо – Преображенська на території Ямпільської селищної ради здійснюється в Ямпільській селищній раді (смт Ямпіль, вул Шкільна, буд. 4, кабінет заступника селищного голови, другий поверх). Відповідальна особа – заступник селищного голови – Кучернос Юрій Вікторович, тел. 2-14-59 Початок розгляду пропозицій – 16.12.2019 року, завершення – 16.01.2020 року», – йдеться у повідомленні.

5 thoughts on “На місці пустиря в центрі Ямполя проектують торгівельну точку

  1. В центрі хочуть зробити свинюшник? Пропоную свинячити на місці будинку піонерів.

  2. Ага, конечно. В Ямполе как раз не хватает очередного ларька со скверными конфетами. Хватит уже город загаживать своим металлоломом.

  3. Нікому буде в найближчій перспективі ходити в цю торгову точку. Іх на цю кількість населення й так занадто. Оголосіть краще публічний конкурс – що на цьому місці бажає бачити громада.

  4. Ледь не забув – фалоси не пропонувати. Це для особливо обдарованих дописувачів-еротоманів.

  5. Согласен из Сагайдаком. Пусть люди предложат и решат чтобы хотели видеть на этом месте но только не торговую точку их и так много. Лучше сделать зону отдыха – поставить красивые скамеечки, детскую карусель или сделать фонтан как в Шостке на круге.

Comments are closed.