Це свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково. Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наше спільне завдання, обов’язок району, суспільства, держави.
Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, внаслідок усиновлення дитина втрачає статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування і стає сином чи донькою.

Кожного дня все більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею. Реальним свідченням дієвої уваги нашої держави до питань забезпечення конституційного права дитини, яка за різних обставин життя втратила рідних батьків, є підтримка сімейних форм виховання.
У нашому районі вже функціонує 3 прийомні сім’ї, в яких виховується 6 прийомних дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням в сім’ях проживає 50 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В сім’ях усиновителів проживає 8 усиновлених дітей.
Ми щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть низький уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.
Шановні мешканці Ямпільського району, яким не байдужа дитяча доля! Більш докладну інформацію з питань влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до різних форм сімейного виховання ви можете отримати в службі у справах дітей Ямпільської районної державної адміністрації за адресою: смт Ямпіль, б.Ювілейний, 1, каб.№20, тел.2-28-48.

error: Content is protected !!