У 17 секціях Ямпільської ДЮСШ займається 189 дітей

Про це у своєму звіті на сесії районної ради повідомив директор Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи В’ячеслав Захарченко

Навчально-тренувальний процес здійснюють 8 тренерів–викладачів, із них: 4 штатних, 4 сумісники. Спеціальну освіту мають 4 тренери-викладачі (1 штатний і 3 сумісники), другу категорію – 2 тренери-викладачі. З метою здійснення організаційно-методичного контролю проводяться наради при директорі та засідання тренерської ради, де розглядаються, обговорюються і вирішуються актуальні питання щодо діяльності ДЮСШ.

Протягом 2019-2020 навчального року у 17 навчально-тренувальних групах займається 189 вихованців. Навчально-тренувальні заняття проводяться згідно з затвердженим розкладом занять.

РКЗ ЯРДЮСШ використовує спортивні зали, спортмайданчики та обладнані класи закладів загальної середньої освіти для проведення занять з футболу, карате та шахів.

За підсумками огляду-конкурсу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл області  2018-2019 навчального року школа посіла ІІ місце.

Варто зазначити, що вихованці школи мають значні успіхи і досягнення у спорті.

Вихованці відділення лижні гонки з успіхом представляли наш район на змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів. Торкіна Анастасія у Чемпіонаті України з лижних гонок у різних видах програми посіла четверте та шосте місця. У Відкритому чемпіонаті області з лижних гонок серед учнів ДЮСШ на призи триразового чемпіона світу серед молоді, МСМК О.Ушкаленка Торкіна Анастасія посіла 4 місце, Пруднік Даніїл – 7 та 9 місця, Нещерет Катерина – 13 місце. У літньому Чемпіонаті України з лижоролерів Шкатула Софія виборола І місце з кросу та ІІІ місце у гонці на лижоролерах, Літвін Дмитро виборов І місце з кросу та ІІІ місце у гонці на лижоролерах, Белецький Микита – ІІ місце у гонці на лижоролерах. У літньому Чемпіонаті області Шкатула Софія виборола І місце з кросу та І місце у гонці на лижоролерах, Пруднік Даніїл посів 3 місце з кросу та 5 місце у гонці на лижоролерах.

Тренеру-викладачу з лижних гонок Панченку В.О. за вагомий внесок і високі досягнення в спорті у 2019 році виплачується надбавка у розмірі 20%.

У відкритому регіональному командному шаховому турнірі школярів пам’яті Л.Д. Побєдова команда РКЗ ЯРДЮСШ в загальному заліку посіла 4 місце серед 10 команд. За результатами турніру шахістів-початківців Давиденку Віталію, Ходченкову Ярославу, Громилі Максиму, Громило Ганні присвоєно І юнацький розряд. Підтвердили І юнацький розряд Рубан Анастасія, Пирогов Святослав, Поляков Артем, Пнівчук Данило.

Нажаль, брати участь у змаганнях всеукраїнського та обласного рівнів фінансово неспроможні оскільки змагання такого рівня тривають 10 днів і вартість участі одного спортсмена в таких змаганнях становить 10-15 тис. гривень.

Значні успіхи мають вихованці відділення карате. У Чемпіонаті Європи з карате (м.Будапешт) Конюхов Ілля виборов І місце, Міньковська Анастасія, Білобаба Владислав посіли ІІІ місця. У Відкритому Кубку (м. Київ) Захарченко Владислав виборов ІІ місце, Гапонько Нікіта – ІІІ місце. У Кубку «Богемії» (Чехія) Бровченко Іванна виборола ІІ місце. У Чемпіонаті м. Шостка Коник Кирило виборов ІІ місце, Ключко Ілля, Бондар Антон, Упирова Аліна, Перевознюк Юлія посіли ІІІ місця. У Чемпіонаті області з карате Білобаба Владислав, Аббасова Мирослава вибороли І місця, Міньковська Анастасія – ІІ місце.

Вихованці відділення футболу проводять навчально-тренувальні заняття та товариські зустрічі.

Працівники та вихованці дитячо-юнацької спортивної школи беруть активну участь у спортивно-масових заходах, які проводяться на території селища та Ямпільського району. Тренери та діти були залучені до проведення  Всеукраїнського Олімпійського дня, Дня фізичної культури та спорту, Дня захисту дітей, Дня незалежності України, до Дня селища та ін. Традиційно проводився турнір з шахів пам’яті тренера-викладача Сергійко Олександра Івановича «Кубок Перемоги».

Фінансування РКЗ ЯРДЮСШ здійснюється з районного бюджету та за рахунок позабюджетних коштів. У 2019 році на забезпечення участі вихованців РКЗ РДЮСШ у змаганнях різних рівнів було використано кошти районного бюджету у сумі 35,0 тис. гривень, на придбання спортінвентарю – 60,0 тис. гривень. На господарські потреби та поліпшення матеріальної бази було придбано газонокосарку, 20 стільців та 5 столів для шахового класу на суму 25,0 тис. гривень. За залучені спонсорські кошти придбано телевізор «Самсунг» вартістю 15,0 тис. гривень, 3 вікна вартістю 9,0 тис. гривень, лінолеум вартістю 9,0 тис. гривень.

Влітку 2019 року для десяти вихованців РКЗ ЯРДЮСШ за кошти районного бюджету було придбано путівки до заміського оздоровчого дитячо-юнацького табору «Сонячний» на суму 16, 8 тис. гривень.

Одним з головних проблемних питань є недобудова спортивного комплексу для занять вихованців РКЗ ЯРДЮСШ. Серед проблемних питань у роботі спортивної школи є постійне зношення спортивного інвентарю та потреба у фінансуванні для його придбання.

Навчально-тренувальні групи працюють на територіях відповідних рад, тому сподіваємося на підтримку органів місцевого самоврядування у діяльності груп та проведенні змагань.

На наступний та найближчі роки для колективу РКЗ РДЮСШ пріоритетними будуть наступні завдання: поліпшення матеріально-технічної бази школи, обладнання класу для проведення занять з теорії, облаштування лижекросової траси, облаштування поливу футбольного поля, організація та проведення спортивних змагань серед молоді, відкриття відділення з настільного тенісу.

6 thoughts on “У 17 секціях Ямпільської ДЮСШ займається 189 дітей

 1. Очень жаль, но по большому счету спортивной школы в районе нет. Тренера на работу ходят кто когда хочет, детей в группах недостаточно, планы подготовки не составляются и не соблюдаются. Нету ни малейшего контроля со стороны отдела образования, дети ни конкурентны ни в одном виде спорта (кроме лыжных гонок-Свесса). Работа спортшколы – полная профанация.

  1. Во многом правда, но не во всем. Если брать уровень области, то лыжи и каратэ очень хорошо стоят. Шахматы тоже неплохо. Но можно и нужно стремиться к большему, видов спорта много. А конкуренцию составляем по паре-тройке не более.

  2. Что значит не конкурентноспособны, кроме лыж?😠
   Миньковская Анастасия и Конюхов Илья напротяжении двух лет стабильно становятся призерами международных и всеукраинских турниров, в этом году выполнив норматив на звание КМС.
   Билобаба Владислав многократный чемпион области и постоянный призер международных турниров, за результатами 2019 года является одним из лучших спортсменов в Украине в своей категории, и с 2020 года начинает путь отбора в кадетскую национальную сборную для участия в юношеских Олимпийских играх.
   Хочу подчеркнуть, что эти дети выступаю в олимпийском каратэ WKF, а не в каком-то другом.
   Да, и ещё этих спортсменов ни разу нигде не отметили, и не наградили хотя бы какой-то грамотой. Вот она справедливость (и помимо всего вы ещё позволяете себе писать подобные коментарии?(
   Мы уважаем и гордимся достижениями наших лижников, но научитесь замечать и других.

 2. Что значит ни конкуренты ни в одном виде спорта?Каратисты выступают на международных соревнованиях и есть чемпионами Европы и призёрами,в интернет газете только и читаешь что были там и привезли медали.

  1. Получается , что у нас полно чемпионов мира, а мы ничего не знаем. И тренеров не знаем. Хотелось бы чтобы был проведен какой-то спортивный вечер и поощрения сделать для них. А то на День поселка одно и тоже спортшкола выставляет, если бег – дошкольное учреждение участвует + райадминистрация, карате – пять человек, а про футбол и того меньше. Одни лыжники на высоте! Это -да!

 3. Что значит не конкурентноспособны, кроме лыж?😠
  Миньковская Анастасия и Конюхов Илья напротяжении двух лет стабильно становятся призерами международных и всеукраинских турниров, в этом году выполнив норматив на звание КМС.
  Билобаба Владислав многократный чемпион области и постоянный призер международных турниров, за результатами 2019 года является одним из лучших спортсменов в Украине в своей категории, и с 2020 года начинает путь отбора в кадетскую национальную сборную для участия в юношеских Олимпийских играх.
  Хочу подчеркнуть, что эти дети выступают в олимпийском каратэ WKF, а не в каком-то другом.
  Да, и ещё этих спортсменов ни разу нигде не отметили, и не наградили хотя бы какой-то грамотой. Вот она справедливость (и помимо всего вы ещё позволяете себе писать подобные коментарии?(
  Мы уважаем и гордимся достижениями наших лижников, но научитесь замечать и других.

Comments are closed.