Дільничний офіцер  звітував перед депутатами селищної ради

Про це інформує Ямпільське відділення поліції

24 грудня 2019 року на сесію до Ямпільської селищної ради було запрошено дільничного офіцера поліції Максима Хомутова, який обслуговує дану дільницю вже близько восьми років. Одним із питань, які виносилися на розгляд, стало обговорювалося стану правопорядку в селищі Ямпіль та дванадцяти населених пунктах, які входять до складу селищної ради.

Присутніх членів громадськості цікавило питання, як стан боротьби з незаконним обігом наркотиків та профілактика даних злочинів, на що дільничним було надано інформацію про кримінальну статистику, а саме: було виявлено два факти зберігання нарковмісних речовин, про що внесено інформацію до Єдиного реєстру досудового розслідування. На даний час по всім кримінальним провадженням прийнято процесуальне рішення.

Ще одним питанням, яке хвилювало присутніх, стала дорожньо-транспортна пригода, яка відбулася наприкінці листопада та в результаті якої загинула жінка. Дільничний пояснив, що особу, яка була за кермом автівки встановлено, але, оскільки досудове розслідування ще триває, будь-якої інформації надати не може.
Розбійні напади або грабежі на території селища не вчинялися. Також було обговорено аспекти співпраці з поліцією по пріоритетних напрямках на 2020 рік.