В Ямпільській селищній раді обговорили нові тарифи на водопостачання та водовідведення

Про це повідомляє офіційний сайт селищної ради

“15 січня 2020 року відбулося засідання комісії, створеної розпорядженням селищного голови  №03-ОД від 08.01.2020  «Про створення комісії з  перевірки економічного обґрунтування збільшення тарифів», по перевірці розрахунків економічно обґрунтованих витрат по коригуванню тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення. Коригування тарифів на зазначені послуги проведені на підставі постанови  Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Механізм коригування запроваджений у зв’язку з підвищенням з 01 січня рівня мінімальної заробітної плати 4723 грн., у діючому тарифі 4173 грн., цін на електроенергію 2,61090 за 1 кВт/год – у діючому 2,58349 за кВт/год. та матеріали. У ході роботи комісія перевірила правильність індексу зміни ціни на індивідуальні складові витрат «Електроенергія», Оплата праці», «Паливо» А ось перевірити індекс зміни ціни на складову витрат «Сировина і матеріали»  не змогла, так як товариство не надало документальних підтверджень. Комісія запросила додати не надані матеріали для перевірки. Якщо індекс зміни ціни на сировину і матеріали документально підтвердиться, то економічні обґрунтування витрат по коригуванню тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення обраховані правильно”, – йдеться в повідомленні.

6 thoughts on “В Ямпільській селищній раді обговорили нові тарифи на водопостачання та водовідведення

  1. А СУБСИДІІ ЗАКОННО НАРАХОВАНІ ЧОМУ НЕ ВСІ ОТРИМУЮТЬ – ЯК ВАМ СПИТЬСЯ ВИБОРЦІ ЦІЄІ ВЖЕ ВТОМЛЕНОІ БРЕХЛИВОІ НЕДОВЛАДИ

  2. Я не отримую субсидію, і що тепер. Коли мені потрібно я плачу гроші, і не наговорюю на людей. А у тих людей, вибачте, яких грошей повні кишені обсирають працівників…..

  3. Там надо всю ту шарашкина контору разогнать там семейное там одна шостка и работает по шла туда платить за воду и там за квитанцию берут

    1. Ну допустим не будет “Водолея”- и что дальше???
      Вы задумайтесь, что потом будет!

  4. Посполитий люд- справа не у Водоліі . Я знаю чимало поодинокіх пенсіонерів яких ця недолуга влада прирекла на жебрвакування. Але ви самі повинні вміти критично мислити…

  5. Шановна комісія, проведіть будь ласка перевірку фактичних витрат на водопостачання та водовідведення. З яких видатків вони складаються. Чи дотримуються норми споживання, якщо ні то причини перевищень. Якщо ціі перевищення стались з вини ТОВ Водолій то і витрати повинні нести Водолій за свій рахунок, а не за рахунок споживачів. Що закладено в калькуляцію , чи нема там таких витрат, що повинні бути за раунок ТОВ Водолій чи самих працівників, як наприклад проїзд працівників від Шостки до Ямполя та навпаки. Треба дуже ретельно все перевірити та проаналізувати може і тариф зменшиться. А перевірити просто нормативні документи щодо підвищення мінімальної заробітної плати і т.д. нічого не дає. Тарифи і надалі будуть підвищуватись.

Comments are closed.