Зеленський не прийняв відставку Гончарука і вирішив “дати йому шанс”

Президент України Володимир Зеленський вирішив “дати шанс” прем’єр-міністру Олексію Гончаруку та його уряду, але за умови виконання певних завдань.

Як повідомляє прес-служба президента, про це Зеленський заявив Гончаруку на зустрічі, відповідаючи на подану сьогодні прем’єром заяву про відставку.

Зокрема, глава держави повідомив, що розглянув звернення Гончарука про його відставку з посади прем’єр-міністра.

«Я вирішив надати вам і вашому уряду шанс, якщо ви вирішите деякі речі, які сьогодні дуже важливі й турбують наше суспільство, – сказав президент, звертаючись до Гончарука. – Зараз не той час, щоб розхитувати державу економічно й політично».

Зокрема, уряд повинен представити главі держави нову концепцію заробітних плат керівників міністерств, відомств, державних компаній та їхніх заступників з урахуванням ситуації в країні.

«Це повинна бути нормальна заробітна плата. Ми розуміємо, що це дуже серйозні фахівці, але я хочу мати спільну думку з вами й міністрами, що такі зарплати можуть бути сьогодні в Україні у такій ситуації, в якій перебуває наша економіка. Коли ви і ваш уряд піднімете економіку – можна буде піднімати ці заробітні плати», – наголосив президент.

Зеленський зазначив, що з тими міністрами, які не погодяться працювати за запропоновану урядом зарплату, доведеться прощатися.

«Заробітні плати повинні бути нормальними, такими, на які можна нормально жити, й повинні відповідати статусу посадовців», – зауважив президент.

Також він поставив перед прем’єром низку інших завдань.