Ямпільська ЦРЛ не увійшла до числа опорних лікарень області

15 січня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року»

Як повідомляє у листі МОЗ до Сумської обласної державної адміністрації, на території області залишиться 7 таких лікарень. Це:

1. Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна лікарня»,
2. Комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська клінічна лікарня» Сумської міської ради,
3. Комунальне некомерційне підприємство Охтирської міської ради «Охтирська центральна районна лікарня»,
4. Комунальне некомерційне підприємство “Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради,
5. Комунальне некомерційне підприємство Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова»,
6. Глухівська центральна районна лікарня (перебуває в стані припинення шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради),
7. Комунальне некомерційне підприємство «Шосткинська центральна районна лікарня» Шосткинської міської ради.

На офіційному сайті КМУ вказано, що «однією з головних умов формування переліку стала доступність закладів для пацієнтів. Шлях до лікарні не повинен перевищувати 1 годину». В реальних умовах Ямпільського району за 1 годину можна доїхати лише до Ямпільської ЦРЛ (і то не з усіх сіл), шлях від віддалених населених пунктів до Глухова та Шостки сягає 2 -2,5 годин. Це залізні аргументи на користь визнання Ямпільської лікарні опорною, але схоже, що насправді Уряд керувався необхідністю скорочення видатків на медицину.

33 thoughts on “Ямпільська ЦРЛ не увійшла до числа опорних лікарень області

 1. Ну да теперь когда заболеешь не знаешь, что и вызывать скорую или сразу ритуалки.

 2. А где же Деркач, “озабоченый” закрытием больницы? Как в Глухове, так больницу отстоял, а ямпольчани ему нафиг не нужны. Всё это шоу вокруг больницы было надо что бы кто-то покрасовался на обласном телевиденьи.

  1. Народ думайте об’єктивно. Це ж не тільки в Ямполі така ситуація. А що казати жителям таких міст як Лебедин, Кролевець, Тростянець, Путивль, Білопілля, Буринь, Краснопілля, Середина-Буда, Недригайлів, Липова Долина, Велика Писарівка? Там теж не буде опорних лікарень.

 3. А почему молчат жители посёлка. , района. Такое впечатление, что больница нам всем не нужна. Под лежачий камень вода не течёт.

  1. Люди возмущаться, а толку!!!! Никому мы здесь не нужны! Нет у нас главы района!!!!! Если бы было организовано хоть что-то вышестоящим руководством, люди бы вышли и пошли бы бастовать, а так куда идти..?

 4. В Ямполе не больница а тур агенство,все куда то отправляют не в Шостку так в Сумы а то и подальше.

 5. Наш президент і вирховна рада України вже відкритим текстом нам кричить що ми мешканці Ямпільського району їм НЕ ПОТРІБНІ. Нас мешканців нашого району вже не один рік повільно знищують закриваючи спочатку пошти, школи, заклади культури, а за електрику ми куди платемо?, а
  за газ, ми платимо в Суми, а пошта наша де, в Шостці. А ЯМЗ, а масло завод куди ділися? А недавно нас довели до відома що СНЗ не належить нашому району. Зосталися ще ліси які хочуть передати до Київа і наша земля, в яку нас хочуть швиденько загнати.
  Вивод такий, якщо ми хочемо вижити, нам потрібно все зберегти за власні кошти. Наші кошти це наш районний бюджет, а куди йде районний бюджет? Нам потрібно вирішити чи потрібні нам освітлення вулиць (яке появилось недавно), новенькі тротуари, витрачати кошти на безглуздий ямочний ремонт наших вщент розбитих доріг, платити зависокі ставки нашим преставникам влади, А може краще на ці кошти зберегти частину нашої лікарні, два-три самих необхідних відділинь.

  1. Странно – про Союзе и больница была, и свет, и тротуары.

 6. и чему быдломасса возмущена? вы сначала союз развалили, потом украину в руину превратили, памятники поваляли у себя дома, вместо головы – жопой думать стали, выбрали сначала парашу потом зелю а сейчас чего хотите? на что вы надеялись? кроме как власти лизать и ближнего обсырать ни на что не способны. так вам и надо

 7. Проведення референдума на згоду населення, про збір грошей на лікарню з всіх , як військовий збір. Куди йдуть налоги на покриття боргу МВФ, загальна справа нікому не потрібна, тільки про громадській розвиток красиво брешуть. На референдум теж потрібні гроші, привчились жити по старим поняттям, без затрат нічого небуває.

 8. В даній ситуації повинна працювати районна рада та районна адміністрація. Якщо там люди дійсно на СВОЄМУ місці то повинні відстоювати заклад. І не тільки робити вигляд, що проводять якусь роботу, а дійсно і дуже відповідально поставитись до цього питання. А інакше навіщо голови, якщо рубають тіло…..

  1. посмотрите по детям бывших руководителей, много из них в Ямполе живут?

 9. “Майже дев’яносто відсотків виборців Ямпільського району напередодні віддали свої голоси за Володимира Зеленського, чинному президенту Петру Порошенко довірились лише 10% ямпільчан” – это цитата с этого сайта. Что захотели, то и получили.

  1. Процесс начался ещё при Порошенко с Уляной. Надеялись, что Зеленский повернут все вспять, но он продолжил курс Порошенко.

  2. Люмпен повірив професійним маніпуляторам свідомістю, прислужникам кремля.

 10. Зачем тогда машину новую купили если все равно закрывать собирались..Вот вам и народовладдя в стране..А что все молчат и принимают все реформы

   1. Порох почав з Уляною ту реформу і немає чого шукати тут винних серед виборців.

 11. Некоторые люди до Ямполя ели доезжают, а они хотят теперь до Шостки или Глухова.
  Ладно молодь, а как быть пожилым людям?! Мне кажется они не будут ездить в города, для ниъ это тяжело.
  Нужно жаловаться, писать письма, ибо с такими темпами ничего и не останется.

 12. Надо писать везде и всюду ,
  депутату, президенту . Писать всем районом. Требовать оставить больницу.

  Писать всем районом.

  1. Ага, для вас спеціально лікарів пришлють у лікарню і за одно їм фінансування випишуть з НСЗУ персонально, тільки тому що ви кудись там вийдете. А ще поставлять купу апаратури мільйонів на 50, нє, краще на 200 мільйонів, нє, ну а шо? Щоб вам було зручно. А ще квартир надають цим лікарям, які з радістю приїдуть (пригонять палками) у Ямпільський район. Р.S. Дивіться реально на речі, більше читайте і не хворійте (займайтеся профілактикою захворювань, не пийте і не куріть, займайтеся спортом) і буде вам щастя. А місцевій владі хотілось би побажати сил і коштів у ремонті доріг, бо їх вже геть немає по району.

 13. Ничего, скоро все получат “НОВУЮ” медицину, и если медики это понимают, то народ еще не созрел. Увы, но ПРОБУЖДЕНИЕ будет тяжелым.

 14. Расплодяться народные целители и бабки повитухи.

Comments are closed.