Державна екологічна інспекція у Сумській області через суд домоглася призупинення діяльності підприємства-забруднювача. Про це сьогодні, 20 січня, повідомили в прес-службі Держекоінспекції.

До Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшов текст рішення Сумського окружного адміністративного суду про задоволення позову Інспекції щодо призупинки діяльності ТОВ “Хлебосолофф”, що діє у м. Глухів

У травні 2019 року Інспекцією отримано скаргу глухів’янки на забруднення атмосферного повітря викидами ТОВ “Хлебосолофф”. Для перевірки фактів, зазначених у зверненні, Інспекція здійснила позапланову перевірку даного підприємства, яке займається випічкою хлібобулочних та кондитерських виробів.

У ході перевірки було встановлено, що у ТОВ “Хлебосолофф” відсутній дозвіл на викиди в атмосферне повітря. За даним фактом на керівника пекарні було складено протокол за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення та видано припис на усунення порушень. Проте, у ході двох контролів виконання припису, виявилося, що вимога Інспекції не виконується. У зв’язку з тим, що підприємство продовжувало здійснювати викиди забруднюючих речовин без дозвільних документів, Інспекція звернулася до суду із позовом про застосування заходів реагування.

Відтак, суд виніс рішення про повну зупинку роботи стаціонарного джерела утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря – ярусної подової печі, яку використовує ТОВ “Хлебосолофф”. Якщо до 28.01.2020 підприємство не звернеться до суду з апеляційною скаргою, дане рішення набере законної сили, а Інспекцією буде опломбовано виробничу піч пекарні.

6 thoughts on “Ямпільські поціновувачі глухівського хлібу залишились без улюбленого продукту – в Глухові зупинили хлібопекарню

  1. Зачем Шостка? Ямпольский хлеб самый вкусненький, особенно серенький😊

 1. Цікаво, що такого забруднюючого могла викидати в повітря пекарня?

 2. Ямпольский хлеб не вкусный особенно батоны – туда ничего не положено по рецепту – все своровано или уменьшено на половину . Не знаю делают ли эти батоны сейчас вообще …. А белый хлеб если остается на второй день его можно только выкинуть хозяйству .

  1. И что что рецептура не своя ( не оригинальная)?
   Берите шостинский, там много видов выпечки и на выставках продукцию представляют.
   Кстати хлебопечки недорого стоят, покупайте, засыпайте ингредиенты оно за вас смешает и выпечет.

 3. Скоро сільських жителів будуть трусити за викиди, пічне опалення виявляється забруднює нашу атмосферу.

Comments are closed.