
Засоби масової інформації повідомляють про статки керівника Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Анатолія Александренка.
Згідно з фінансовою звітністю, у 2019 році керівник «швидкої допомоги», разом з усіма нарахуваннями та преміями, отримав більше 1,22 млн гривень (тобто, в середньому, більш ніж по 100 тисяч на місяць!!!). І це не рахуючи пенсії, яка у нього за рік становить біля 100 тисяч гривен!
Найбільшу частину заробітку Анатолія Александренка складала щомісячна премія, яка змінювалася невідомо за яким принципом: лише за вересень вона склала, наприклад, 122 тисячі грн. Це при тому, що лікарі та фельдшери «швидкої» отримують у середньому близько 5 тисяч грн, і керівництво те й робить, що звітує про відсутність коштів на бензин, медикаменти, ремонти тощо.
На фото: Декларація про зарплату і пенсію Александренка за 2018 рік.

Нагадаємо, нещодавно роботу служби, яку очолює Александренко розкритикував головний лікар Ямпільської ЦРЛ Вадим Бойчунь. “В 2012-2013 році провели реформу екстреної медичної допомоги. Що помінялося? Нічого. Якщо раніше навантаження на бригаду було 12-14 викликів на зміну, то тепер ми не знаємо, яке навантаження. Мені ніхто його не скаже, тому що у нас йде відкритий конфлікт, але воно явно менше, ніж було. Ті автомобілі, які вони надають, насправді не їздять по району, вони не можуть їздити, бо у нас немає доріг. Є якийсь віртуальний диспетчер в Сумах, якому люди телефонують. Він задає купу питань. Треба казати «я помираю і кидати трубку» – тоді швидка приїде. По іншому – ні. Для прикладу, останній випадок, коли жінку збила машина в Ямполі – тоді диспетчер наказав перейти через дорогу і подивитися…”, – зазначив керівник районної лікарні.
В Ямполе больницу закрывают, а вот такие го..ны себе такую зарплату делают. За что. Всей области где закрыли больницы поехать и придушить этого гада. Как скорая так не может приехать то бензина нету то еще какие нибудь отмазки а он жирует и не бедствует
І куди дивиться обласна влада, це ж їхнє комунальне пілприємство, можна зробити висновок, що зарплата в керівників обласної ради ще вища. Корупція на кожному кроці.
Да! Ми ж самі винні, все єкономили даже бланки шляхових листів за власні кошти купували.