Директор «швидкої допомоги» Сумщини, на якого скаржаться ямпільчани, отримав за рік 1,2 мільйона гривень

Засоби масової інформації повідомляють про статки керівника Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Анатолія Александренка.

Згідно з фінансовою звітністю, у 2019 році керівник «швидкої допомоги», разом з усіма нарахуваннями та преміями, отримав більше 1,22 млн гривень (тобто, в середньому, більш ніж по 100 тисяч на місяць!!!). І це не рахуючи пенсії, яка у нього за рік становить біля 100 тисяч гривен!

Найбільшу частину заробітку Анатолія Александренка складала щомісячна премія, яка змінювалася невідомо за яким принципом: лише за вересень вона склала, наприклад, 122 тисячі грн. Це при тому, що лікарі та фельдшери «швидкої» отримують у середньому близько 5 тисяч грн, і керівництво те й робить, що звітує про відсутність коштів на бензин, медикаменти, ремонти тощо.

На фото: Декларація про зарплату і пенсію Александренка за 2018 рік.

Нагадаємо, нещодавно роботу служби, яку очолює Александренко розкритикував головний лікар Ямпільської ЦРЛ Вадим Бойчунь. “В 2012-2013 році провели реформу екстреної медичної допомоги. Що помінялося? Нічого. Якщо раніше навантаження на бригаду було 12-14 викликів на зміну, то тепер ми не знаємо, яке навантаження. Мені ніхто його не скаже, тому що у нас йде відкритий конфлікт, але воно явно менше, ніж було. Ті автомобілі, які вони надають, насправді не їздять по району, вони не можуть їздити, бо у нас немає доріг. Є якийсь віртуальний диспетчер в Сумах, якому люди телефонують. Він задає купу питань. Треба казати «я помираю і кидати трубку» – тоді швидка приїде. По іншому – ні. Для прикладу, останній випадок, коли жінку збила машина в Ямполі – тоді диспетчер наказав перейти через дорогу і подивитися…”, – зазначив керівник районної лікарні.

3 thoughts on “Директор «швидкої допомоги» Сумщини, на якого скаржаться ямпільчани, отримав за рік 1,2 мільйона гривень

  1. В Ямполе больницу закрывают, а вот такие го..ны себе такую зарплату делают. За что. Всей области где закрыли больницы поехать и придушить этого гада. Как скорая так не может приехать то бензина нету то еще какие нибудь отмазки а он жирует и не бедствует

  2. І куди дивиться обласна влада, це ж їхнє комунальне пілприємство, можна зробити висновок, що зарплата в керівників обласної ради ще вища. Корупція на кожному кроці.

  3. Да! Ми ж самі винні, все єкономили даже бланки шляхових листів за власні кошти купували.

Comments are closed.