В Свесі невчасно ліквідовують аварії на каналізаційних мережах

Про це у своєму запиті до начальника Ямпільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області зазначив депутат районної ради Валентин Лесняк

«В смт Свеса Ямпільського району постійно відбуваються аварії на каналізаційних мережах з витоком стічних вод на поверхню. При цьому, ці аварії ліквідовуються не вчасно. Так аварія, що сталась 4 січня була ліквідована лише 9 січня, а аварія яка відбулась 19 січня не ліквідована станом на 22 січня. Моє звернення до вас щодо реагування в 2019 році залишилось без відповіді. Вимагаю вжити передбачені законом заходів реагування по наведеним мною випадкам та доповісти районній раді», – зазначається в депутатському запиті.

3 thoughts on “В Свесі невчасно ліквідовують аварії на каналізаційних мережах

  1. Звернень до Держпродспоживслужби ніхто не робив. Не потрібно писати неперевірену інформацію.

    1. Лесняк все правильно сказал. После 7 января канализация текла по центру рядом со школой неде нткто не ремонтировал. Далее – на углу рынка тоже самое неделю. Руководство поселка и Гелета что не видели и не знали? И Камчатная? Почему не работает?

  2. Розрита яма вже 2 тижні і ніхто ні гу-гу, оце господарі, а ще перерили асфальт, новий. І ці @уки отримують зарплатню. Коли ж це все закінчиться?

Comments are closed.