Стали відомі деталі викриття незаконної АЗС в Свесі

04 січня 2020 року в селищі Свеса Ямпільського району працівниками Ямпільського відділення поліції було вилучено 667 літрів пального, які знаходилися на території господарського приміщення місцевого жителя

Про це повідомляє офіційний сайт Ямпільської райдержадміністрації

«Так, на лінію «102» звернувся чоловік, який повідомив, що в селищі в одному із господарчих приміщень займаються продажем бензину для населення без відповідних документів. Працівниками слідчого відділення одразу були внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та прийнято рішення про проведення невідкладного обшуку. По прибуттю на місце події було виявлено рідину в різних ємкостях (починаючи від пластикових пляшок до бочки об’ємом близько однієї тони ), яка схожа на бензин. Загалом було вилучено 667 літрів пального!» – коментує начальник відділення поліції Віталій ЄРОХОВ.

Наразі розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою», санкцією якої передбачено обмеження волі на строк до трьох років. Проводиться подальше досудове розслідування.

2 thoughts on “Стали відомі деталі викриття незаконної АЗС в Свесі

  1. Наверно этот человек получил медальку ? Теперь жители Свессы и Мар буды будут покупать билеты на автобус что бы поехать в Ямполь и купить бенз по-дороже,что бы дров нарезать или покосить траву,ну или для личных нужд.За то теперь некоторые алигархи которым принадлежат заправки будут иметь дополнительную прибыль.Подождите ещё после 28-го числа ещё будем платить за каналы этих же алигархов. А со временем ещё и за воздух будем платить!

  2. Кому от этого стало легче жить? Что бы купить 2 литра бензина теперь нужно ехать на Ямполь. Мусора полезного для людей не сделают нечего, только вред.

Comments are closed.