В Ямполі пропонують всім районом рятувати районну лікарню

Бюджетна комісія Ямпільської районної ради погодила виділення 400 тисяч гривень на закупівлю медичного обладнання, яке необхідне для збереження Ямпільської центральної районної лікарні. З проханням підтримати лікарню депутати звернулись до всіх сільських та селищних рад Ямпільського району.

-З 1 квітня наша лікарня фінансуватиметься виключно через Національну службу здоров’я України, яка заключить договір не з усіма лікарнями, а лише з тими, які відповідатимуть встановленим вимогам, – зазначив у своєму виступі головний лікар Ямпільської ЦРЛ Вадим Бойчунь. – Для того, щоб Ямпільська центральна районна лікарня відповідала цим вимогам, потрібно закупити обладнання щонайменше на 1 мільйон 400 тисяч гривень. При цьому, першочергово стоїть завдання придбати ультразвуковий сканер з можливістю доплерографії, який коштує 600-800 тисяч гривень. Придбання цього обладнання до 1 квітня дасть можливість мінімізувати ризики та скорочення працівників.

З пропозицією виділити 400 тисяч гривень з районного бюджету до колег звернулась голова комісії Ірина Панченко. Окрім того, Ірина Анатоліївна запропонувала звернутися з відповідною пропозицією і до всіх сільських та селищних рад району.  

– Є пропозиція сьогодні нам на засіданні бюджетної комісії виділити 400 тисяч гривень на придбання необхідного медичного обладнання, – зазначила Ірина Панченко, – але водночас підготувати листи на сільські та селищні ради району з проханням виділити кошти, пропорційно до кількості населення. Ми хоча б побачимо, наскільки керівникам потрібна наша лікарня. Я вважаю, що це спільне питання кожної нашої ради. І переконана, що більшість поставиться до цього позитивно, бо коли постало питання фінансування ФАПів, всі підійшли з розумінням, крім Свеси та Ямполя.

Я пам’ятаю, що коли люди піднялись проти закриття терапевтичного відділення в Свесі, всі кричали залишити відділення будь-яким способом. Тоді постало питання про виділення з селищного бюджету 300 тисяч гривень. Філонов (селищний голова Свеси, – ред.) сказав: «це єрунда, про що ви говорите?». А насправді він виділив нуль.

За інформацією головного лікаря, КНП «Ямпільська центральна районна лікарня» робить все, щоб мінімізувати наслідки переходу на нову систему фінансування. Зокрема, робиться все, щоб з 1 квітня заключити договір з Національною службою здоров’я України та продовжувати надавати амбулаторну вторинну та третинну допомогу (послуги поліклініки в Ямполі та Свесі), придбання вищевказаного медичного обладнання необхідне для збереження послуг «хірургічні операції дорослим і дітям в стаціонарних умовах» (хірургічне відділення та оперблок) та «допомога без проведення хірургічних втручань» (терапевтичне, неврологічне та педіатричні відділення). Складність є по «мобільній паліативній допомозі дорослим та дітям», мається на увазі допомога хворим з невиліковними хворобами.

-Я роблю все, щоб мінімізувати ризики, але вони все-рівно залишаються, і та кількість працівників, яка є зараз, працювати не буде. Але потрібно зробити все, щоб наслідки були мінімальними. Я намагаюсь робити так, щоб у людей залишились засоби для існування, або пенсія, або вони могли знайти іншу роботу, – зазначив Вадим Олександрович.

45 thoughts on “В Ямполі пропонують всім районом рятувати районну лікарню

 1. Давайте всі разом збережемо нашу лікарню. Закрити завжди швидше,а от побудувати щось нове в нас не виходить. Сільські ради по можливості підтримають

  1. Если мне не изменяет память то больница недавно купила ещё один автомобиль для семейных врачей, зачем было тратить деньги на авто, можно было потратить на недостающую технику и сельрадам меньше нужно было-бы выделять денег.

   1. Це вимоги Національноі служби здоров’я, також табель оснащення ніхто не скасовував, сімейні лікарі мають бути забезпечені траспортом. Все згідно закону. Читайте більше.

  1. А чего коту под хвост? Деньги ж нужны не на что попало, а на апаратуру, которой же мы будем пользоваться. Я считаю это хорошая идея и нашему району больница просто необходима так как с нашими дорогами хр😔н куда доедишь.

   1. А где же Вадим Александрович был раньше?? Поздно влаживать деньги в топку, нужно было ни квартиру себе покупать за гос.деньги , а новую аппаратуру!

    1. А я вважаю що лікарів потрібного забезпечувати житлом. За такі зарплати, як у них. Взагалі в таких районах як наш ми повністю залишимося без медичної допомоги. Всі такі грамотні а ви візьміть самі повчиться чи дітей своїх вісім років повчіть, а тоді побачите потрібна буде картинка чи ні. А родина Бойчунів вже 10 років працює в нас в районі. І намагається змінити на краще нашу лікарню. І взагалі працівники лікарні повинні дякувати Вадиму Олександровичу що небуло проведено скорочення вже два роки тому.

    2. Чи не купівля квартири в Ямполі? І Він квартиру не купував! А це рішення районних депутатів, бо в родині головного лікаря двоє лікарів. Може, будемо берегти лікарів, що у нас є? Стань лікарем головним і буде тобі квартира. Жаба душить? (Нову апаратуру за ці копійки не купиш).

 2. Гарна ініціатива.
  Можна ще звернутись за допомогою до сільськогосподарських підприємств та підприємців району.

  1. Полностью поддерживаю, кто просит тому открывают!!

  2. Они уже отдали свои заработанные деньги в виде налогов, почему они должны ещё раз платить?

   1. Извините конечно, я не хочу никого обидеть! Если так рассуждать, то зачем тогда вообще жить? В такие трудные моменты люди должны объединяться, а у на все как всегда, каждый за себя! Это печально!!!!!

 3. Вы даже собак в поселке пострелять не в состоянии. Что уж там говорить о чем-то более сложном.

 4. Давно пора було діяти і підключити підприємців, депутатів всіх рівнів, меценатів.

 5. Что за жестокость- пострелять!???накорми- и они никого не тронут!

 6. Ямпіль, удачі вам. Ви всіма силами намагаєтесь зберегти свою лікарню, своїх працівників і це правильно !А от у сусідньому районі С Будська ЦРЛ тихо вмирає…Скільки людей залишилися на вулиці після скорочення! Нікому й діла нема. Дуже прикро, немає слів

 7. Выделили всего 400 тыс ….. а миллион еще где взять ? А машину никто не покупал – ее получили в рамках медицинской реформы .

 8. Убахкать півтора мільйона в лікарню, яку не сьогодні -завтра закриють оце по-нашому.

  1. Ну медики например себя полечат, а как же все остальные?мм? Закроют-а потом будете ныть что закрыли, в Шостку много кто поедет? Вы все деловые пока вас не коснётся.

   1. Елена, чого ви ниєте? Поїдете, всі поідуть, кому потрібно буде лікуватися.

 9. Спробувати у населення домовитись на утримання лікарні, як приклад військовий збір 1.5%, а не чекати подачки від настрою чиновників. Кошти на обладнення витрачать, а потім в тиху зролять приватну лікарню. Як було з санаторно-лікувальними закладами. 30.01.2020 буду в Києві Міністерсті юстиції, від ГО”Інвалідів Хутір-Михайлівська”, бо ця ситуація не обласного рівня.

 10. Да даже если вы введете плату с каждого по 100 гр как военный сбор с каждого человека а такие даже сумы не каждый может дать .. а если в семье 5 человек ? … этих собраных денег и на зарплату медикам не хватит не говоря о том что уже что еще надо оплатить свет тепло воду закупить реагенты для анализов …да много чего другого …

 11. Какая сдача денег? Сколько в 12 кабинете оставили денег на пожертву? Не одна мед книжка не подписана без по жертвы…. За что платить 60 гривен беременной когда стаешь на учёт? В кабинете УЗД 40 грн? Куда уходят эти деньги… И ещё скинемся на араратуру…, а квартиры купили две… Можно было и так насобирать на квартиру на тех блогодарнастях которые люди дают… А деньги пустить на араратуру… А теперь давайте будем сдавать деньги…., может мед персоналу ещё и на зарплату скинемся…

  1. Завидно что тебе “ямпольчанка” в карман халата не ложат деньги?! Ты же сидишь на этой работе, в этой же “херовой” больнице!! Постоянно на дверях записка что ты где то бегаешь!!! За что ты вообще зарплату получаешь!!!

   1. я вообще к больнице никакого отношения не имею, и работаю совсем в другой структуре, которой тоже не за горами грозит сокращение…. и мне не завидно, я не против положить в карман благодарность, но только по делу, а не за пустые слова и лечение, когда у тебя мочеполовая система больная, а тебе ангину лечат…

  2. Ви праві!Лікувалася моя мама на стаціонарному.За все заплати.Лікарі без 100 гр в палату до хворого не хотили заходити.Для мерперсоналу лікарня,як жнива.А результат в лікувані хворого їм по барабану

 12. жители ямпольщины не заслуживают больницу. Прекращай борьбу за сохранение больницы главврач. С первого апреля эти чмошники будут грызть друг другу глотки в шосткинских очередях больницы, а им в их грамотные морды с пятьюдисятью рублями в руках будут харкать недовольные шосткинские эскулапы и говорить шо сморкачи эти целебные, и их надо втирать три раза вдень во время еды для улучшения памяти о своей такой ненужной бывшей больнице. Аминь.

  1. К закрытию больницы дело шло давно, только главврач решил что лучше купить себе квартиру, чем вложить деньги в больницу!!! а теперь переживая за свое рабочее место начал спасение утопающего! А есть ли в Ямполе квалифицированный специалист, который сможет работать на этом аппарате, или Крамская дальше будет калечить???только на новом апарате!

   1. “Ямполь” таких як ти треба ізолювати, жах, що ти поміж нас ходиш.

 13. Люди , опомнитесь ,ведь все мы ни от чего не застрахованы.Это пока вас не коснулось вы пишете всякие гадости в адрес медиков.А если что случается ,куда вы бежите за помощью ? Не надо плевать в колодец из которого пьете.Надо наоборот сплочаться и отвоевывать свое.Вы думаете вы в Шостке или Сумах нужны ? Другое дело, обидно ,что мы государству не нужны,и где же наши депутаты ,которых мы выбирали в Верховную раду,которые нам обещали помагать???

 14. Треба зберегти районну лікарню для наших дітей та онуків. Підтримуємо колектив лікарні.

 15. Я теж за збереження лікарні, і багато хто, з тих, хто не пише коментарів. Лікарня поряд краще, ніж за 200 км в Сумах.

 16. А тим часом у Китаї за 2 дні збудували лікарню розраховану на 1000 пацієнтів.

 17. Почесний донор України, – безоплатне зубопротезування в медичних установах державної та комунальної власності, де після 1 квітня будуть ці установи, питання до Міністерство юстиції? Одні питання. більш нічого, затянуть в глухий кут, 4 лютого спроба віришити доля районної лікарні, залежить від мешканців району.

 18. Господи читаю коменты и офигеваю грубо говоря, что ж вы как свора собак? Поскорее закрыть разбить и забыть. Ямполь и так уже хуже чем некоторые села в других районах.А вы, Нет, бы добиваться для своего района, для себя чего. Вы спомнили кто кому, что заплатил, кто что купил. Будто бы вас поставили на должность глав врача вы б так не поступили и не купили те квартиры или машины? Глубоко сомневаюсь! Здесь речь сейчас не идёт о том чтоб деньги кому – то в карман шли, а о том что мы будем делать если закроют больницу? Правильно сказано, что мы не где не нужны не в Шостке, не в Глухове, не в Сумах. И везде смотрят сколько ты им в карман положишь, а иначе и смотреть не станут. А про стариков вы хоть кто то подумал как им добираться до Шостки, молчу уже про Сумы., или если больницы не будет, прикажете сразу ритуалки вызывать? Вы сами платите в больнице, я сколько прохожу комиссию и чего-то негде и копейки не заплатила лишней, а знаю многих которые то анализы, то комиссии проплатят, а потом разребают гимарой со своими болячками, бо оказалось не такие уже и здоровые. Вас кто-то об этом заставляет? – Нет! Сами все побыстрее хотите платите,по этажам побегать показаться врачу тяжело ж, а потом выступаете, что деньги давали.

  1. “Будто бы вас поставили на должность глав врача вы б так не поступили и не купили те квартиры или машины?” Какая должность? По-вашему врачи должны ходить ободранными и жить в коробке из-под холодильника? Да когда ж вы угомонитьсь и вас жаба всех задушит? Не купили б квартиру главному врачу в Ямпольском районе, то это бы с удовольствием сделал другой район, забрав сразу двух врачей. Район бы потерял гинеколога и рентгенолога. Вы все этого добиваетесь? Сколько в вас всех желчи и зависти?! Задача-сберечь врачей хотя бы в том количестве, в котором они сейчас. Когда до вас это дойдет? (разочарована в людях, они не самообразовываются)

 19. Читаю и тоже удивляюсь тупости писателей. Это что Гук и Бойчунь закрывают больницу? Закрывают чиновники. Надо начать с руководителей района. Они не могут отстоять больницу перед областью. Почему они молчат? Кто скажет?

 20. Буде ще гірше!Треба було думати раніше,коли90% голосували за зеклоунівських слуг.Весело?Продовжуємо дивитися квартал 95?Народ має ,на що заслуговує.ДУМАЙ ТЕ

 21. Больная и необразованая нация обречена на вымирание.Наши дети и внуки нас проклянут за такое ,,счастливое будущее,,

 22. Досі шукати винних. Про так звані реформи у нас не питають. Зверху спускають, а ви викручуйтесь як хочете. Так от, сільради готові виділити кошти на медобладнання, чи ні?

Comments are closed.