Виконком Ямпільської селищної ради погодив нові тарифи на водопостачання і водовідведення

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради

28  січня 2020 року відбулося перше засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У роботі взяли участь 7 членів виконкому. На розгляд виконкому винесені 11 питань. Найбільше часу забрало обговорення питання про коригування тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення. Здійснення коригування тарифів відбулося у зв’язку зі збільшенням рівня мінімальної заробітної плати, цін на електроенергію та будівельно-ремонтні матеріали. З часу подачі ТОВ «Водолій-БС» пакету документів на розгляд виконкому , комісія з перевірки розрахунків економічного обґрунтування двічі провела засідання і надала виконавчому комітету висновок, що розрахунки проведені правильно. Члени виконкому прийняли рішення про введення в дію скоригованих тарифів з 01.02.2020 року.

2 thoughts on “Виконком Ямпільської селищної ради погодив нові тарифи на водопостачання і водовідведення

  1. И когда эти повышения прекратятся. Люди были против когда обговривали повышеник тарифов но никто к их мнению не прислушался а сделали так как решил поссовет как о очередной раз Цыбулько получила откат от Сахошки. Вот и весь тариф.

  2. Тарифи приймає не лише Цибулько наскільки я знаю. Сиди мовчки “бамбук” Тільки і вмієте позаочі всіх обсирать вибачте на слові. Попрацюйте ви на такій роботі, може зрозумієте, як воно. Цікаві люди в нас у Ямполі живуть, всіх лайном обливають. де б хто не працював всіх “пообсуждать” треба. Хоча ж за собою ніхто не слідкує.

Comments are closed.