Співробітників педіатричного відділення Ямпільської ЦРЛ попередили про скорочення

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав лікар педіатр Сергій Гук  

«Нарешті сталося!!! Сьогодні усім працівникам дитячого відділення КНП”ЯМПІЛЬСЬКА ЦРЛ” Сумської області ,що знаходиться у власності Ямпільського районної ради вручено,навіть не знаю як назвати,повістки про звільнення. Подальша доля ані працівників,ані відділення невідома. Ніхто не чекає на краще,ніхто не їде на курси тому,що не впевнений у завтра,бажання працювати зникає саме собою. Фахівці,що можуть і вміють робити практично все дитячому населенню,а значить і 100% дорослому -лікарні не потрібні. Залишаються лише “професіонали”,які за десятиліття роботи навчилися лише ЧИТАТИ І КАЗАТИ ТАК», – зазначив лікар.

15 thoughts on “Співробітників педіатричного відділення Ямпільської ЦРЛ попередили про скорочення

 1. Я у шоці від цього!! Навіть не знаю, що тут і сказати!
  Про нас же “піклуються”))

  1. Не только детскому отделению вручили такие повестки, а всем стационарам ( хирургия, терапия, гинекология, роддом). Мои поздравления будем ездить и лечиться в Сумах.

 2. Это пока экстренная помощь отвезёт больного в Шостку или в Глухов, другому больному не кому будет оказать в этот момент помощь!

 3. Можно было бы вместо тротуаров подтянуть больницу до нужного уровня.

 4. Экстренная помощь никого не возит это факт. Кто не сталкивался тот не знает. Но тротуарная плитка важное чем Ямпольская ЦРБ. Всем удачи после закрытия стационара в Ямполе .

 5. Неужели нельзя где то району взять деньги на оборудование до нужного уровня больницу

 6. Буде ще гірше!Потрібно було думати раніше,коли 90% голосували за зеклоунських слуг. Весело?Продовжуємо дивитися квартал 95?Народ має,що заслуговує!ДУМАЙ ТЕ

 7. Одним словом, сдохните, а если еще не умерли то по направлению (дороге) на Сумы сдохните.

 8. ГинекологиЧЕСКОЕ ,ТЕРАПЕВТИЧЕСКОЕ,РОДДОМ,ХИРУРГИЧЕСКОЕ ,ПРИЕМНОЕ ТОЖЕ ПОЛУЧИЛИ

Comments are closed.