Суд наклав арешти на земельні ділянки, пов’язані з Андрієм Деркачем – ЗМІ

Печерський районний суд міста Києва наклав арешти на ділянки орієнтовною вартістю 930 млн грн, пов’язані з народним депутатом, мажоритарником із Сумської області Андрієм Деркачем.

Про це пишуть журналісти Bihus.Info у своєму розслідуванні.

У травні 2019-го журналісти з’ясували, що люди з оточення Деркача отримали 42 га землі у Конча-Заспі. Землі ландшафтного заказника було переоформлено на фізичних осіб, усі ці особи виявилися пов’язані з нардепом, йдеться в сюжеті.

Деркач – депутат з 21-річним стажем, змінив 5 партій та голосував за “диктаторські закони” Януковича. За два десятиліття кар’єри парламентарія став найбагатшим нардепом від Сумської області. 2010 року 23 сотки в Конча-Заспі були незаконно передані керівництвом райдержадміністрації Обухівського району оточенню нардепа: землю записано на його помічників та їхніх дружин.

Державне бюро розслідувань і прокуратура відкрили кримінальну справу за статтею “Зловживання владою або службовим становищем”.

Печерський районний суд міста Києва вже наклав арешти на ділянки.

СБУ повідомила, що наразі вживаються процесуальні заходи із повернення незаконно відчужених земельних ділянок у державну власність.

Джерело: Газета по-українськи

6 thoughts on “Суд наклав арешти на земельні ділянки, пов’язані з Андрієм Деркачем – ЗМІ

  1. Не ну,а шо все лезут, а ему нельзя подумаешь там 930млн

  2. Зато нам 70млн на дорогу выделят ямполь свесса 6км ямочного ремонта

    1. Ой извините шостка-ямполь. Погорячился

  3. кармильца ображають! виборці Деркача не мовчить виходьте на підтримку депутата! ну її на хрін ту лікарню ,ось не буде депутата то все кінець світу!

  4. Викрутиться – як завжди…коли буде шось цікавише – повідомте.

Comments are closed.