В Хуторі Михайлівському прикордонники зупинили контрабанду

Минулої суботи в пункті контролю «Хутір-Михайлівський» під час перевірки поїзду, який слідував з Москви до Кишинева, прикордонники Сумського загону спільно з працівниками митної служби в черговий раз виявили товари народного споживання, які переміщувалися через кордон з приховуванням від контролю.

Оглядаючи поїзд, прикордонний наряд в конструктивних особливостях трьох пасажирських вагонів виявив загалом 8 сумок з товарами народного споживання. В ямі для білизни охоронці кордону виявили понад 110 книг, в стінці за умивальником робочого купе провідника та в стінці тамбуру – 85 пар спортивного взуття, біля 330 блоків суміші для кальяну та біля 2 кг кедрового горіху.

Як з’ясувалося, у такий спосіб незаконно перемістити через кордон дані товари намагалися троє провідників цього потягу, усі громадяни Молдови.

Наразі виявлені товари вилучені. На правопорушників складені адміністративні матеріали.

regionews.sumy.ua

1 thought on “В Хуторі Михайлівському прикордонники зупинили контрабанду

  1. Да уж, контрабанда нынче не та… 😂😂😂
    Это ж надо орех ведра и смесь для кальяна, да обувь жесть какая-то… Раньше было золото, картины, монеты, антиквариат, ну на худой конец мясо и сигареты, а сейчас?! Стыдно, товарищи, контрабандисты, стыдно 😁😁😁

Comments are closed.