В Ямполі проходить багатолюдний мітинг проти закриття лікарні

О 11:00 люди зібрались біля приміщення районної ради та районної державної адміністрації

Ініціатори зустрічі надали право відкрити мітинг депутату районної ради Олександру Соломко, його виступ продовжили депутати Валентин Лесняк та Петро Ігнащенко, а також голова профспілки медпрацівників Ольга Батрак. Виступаючі виступили категорично проти спроб закрити районну лікарню. Почути один одного заважала відсутність мікрофону та вигуки з натовпу.

Люди вимагали, щоб до них вийшли представники місцевої влади: голова районної ради та голова районної державної адміністрації. Але у перші хвилини зібрання до людей так ніхто і не вийшов. Пристрасті розпалились  до межі, коли в натовпі почали звучати заклики брати будівлю штурмом.

Люди почали збирати підписи під резолюцією мітингу, у якій мешканці Ямпільщини звертались до керівництва держави не допустити закриття лікарні і погіршення надання медичних послуг.

За кілька хвилин на площі перед протестувальниками з’являється начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Дмитро Кравцов та голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко. Вони сповіщають присутнім, що голова районної ради Ольга Губар та головний лікар лікарні Вадим Бойчунь знаходяться на нараді в Києві і не вийдуть до людей.

Через постійні вигуки з натовпу начальник обласного управління відмовляється розмовляти на вулиці і просить обрати ініціативну групу, яка проведе перемовини від імені мітингарів.

Перемовини продовжуються в кабінеті голови районної державної адміністрації, куди пустили лише невелику групу учасників мітингу. Ведуться перемовини про те, щоб начальник управління охорони здоров’я виступив перед людьми в залі засідання районної ради і присутні мали змогу поставити йому свої питання.

Після консультації з членами ініціативної групи Дмитро Кравцов прийшов до сесійної зали райради, яка була вщент забита людьми. Чиновник доповів, що працює на посаді лише два тижні, але гарантує, що ямпільська лікарня не буде закрита.

Щоб зняти емоції, я відповім вам відразу  – Ямпільська центральна районна лікарня закрита не буде, – заявив присутнім начальник управління охорони здоров’я  Дмитро Кравцов. – Я ще раз повторюю: лікарня закрита не буде, стаціонар закритий не буде! Це по-перше. По-друге, на сьогоднішній день районна лікарня буде контрактуватися з Національною службою здоров’я України. Мені дуже прикро, що на цій зустрічі відсутній головний лікар, який безпосередньо займається цим питанням, та голова районної ради, у власності якої перебуває лікарня. На жаль, я не зустрівся з безпосереднім власником лікарні, але я спілкувався з головою райдержадміністрації  і побачив конструктивізм,  фаховість і бачення ситуації. Зранку ми були в лікарні, я відвідав відділення і я вражений, приємно вражений. Лікарня відповідає вимогам,  там чистенько, є фахові спеціалісти, які надають медичну допомогу. Як мені відомо, лікарня зможе підписати договір по декількох пакетах медичних послуг, при чому, це буде той об’єм послуг, який ви маєте зараз в умовах Ямпільської центральної районної лікарні.

79 thoughts on “В Ямполі проходить багатолюдний мітинг проти закриття лікарні

 1. Це ганьба нації, це гірше вже бути не може-закривають лікарні і школи😭😱.Позор нашій голові РДА!

  1. Жители молодцы!!! Так держать!!! Больницу невкоем случаи нельзя дать закрыть!!!!!

  2. Собственником больницы есть не администрация, а районный совет. В первую очередь позор этой ненужной структуре

  1. Давайте начнём с райрады, на апарат которой выделяют 3 милиона на год. Какраз на оборудование для больницы хватит

 2. Если бы можно было вместо дороги на Шостку деньги перенаправить на больницу,я был бы ЗА.

  1. А напрасно! При таком раскладе в команде Зе назначат себе зарплату еще больше и в швейцарский Давос будет ездить вся та ” шантропа” в полном составе!

 3. За что мы воюем? Сука что бы больницу закрыли? Уроды слов нет.

  1. За що? За крісло? Їй думати треба було про район, а не про своє крісло!!! Деркачівська хунта!

 4. А где обещаное ТСН…? Никому мы не нужны… И ничего не добьемся…? Просто нужно пол администрации разогнать, и тогда может что то будет делаться… Тогда они может начнут держатся за свои места и что то делать… Не получается делать, пусть пишут заявление на увольнение…

  1. ТСН нужно вызывать.За это денежку заплатить.Откуда ТСН может знать про проблемы в районе?Логично?

 5. Закрити треба адміністрацію на чолі з бездарною головою і прихвостнями, а також районну раду, яка взагалі не потрібна району, оскільки своїх функцій не виконує. Тоді якраз грошей вистачить для повноцінного утримання районної лікарні. Для чого кормити дармоїдів??????

 6. На жаль, це тенденція в нашій державі. Ми всі сидимо і чекаємо, коли якийсь дядя щось зробить. І мітинги треба було раніше проводити. Але не треба опускати руки, треба боротися. Але не з 10 жінками, що працюють в адміністрації. А з тими, хто не дає працювати в рідному селищі, з тими, хто дає і бере, з тими, хто хоче жити за рахунок держави, а не взяти в свої руки своє життя.

  1. Цим 10 жінкам, як Ви кажете, начхати на район. Хто хотів відвойовувати лікарні і т.д. у своїх населених пунктах той не тримався за посаду, а підіймав п’яту точку і їздив добиватися раніше, а не в останні місяці-дні! Показуха нікому не на користь!
   А медики теж молодці,- знаючи вже давно, що можуть опинитися на вулиці, могли хоч би згрупуватися і збирати підписи громадськості, щоб лікарню відстояти. Знаю, що говорю, в інших областях саме так і робили і тим самим змогли вибороти для себе роботу, а для людей нормальне лікування та доступні медичні послуги.

   1. А напрасно! При таком раскладе в команде Зе назначат себе зарплату еще больше и в швейцарский Давос будет ездить вся та ” шантропа” в полном составе!

  2. Дійсно, бідолашні жінки)))Подивіться їхні декларації. На їхню “невеличку” заробітну плату за 2 роки можна було нову лікарню побудувати. Заступниця вже виїхала біднесенька з Ямполя, гарної долі шукати))). Черга за іншими….

 7. Спасибо тем, кто не побоялся выйти к людям. Где Губарь, Где Бойчунь? Где Деркач и Товстуха?

  1. “головний лікар Вадим Бойчунь, разом з головою районної ради Ольгою Губар та народним депутатом Андрієм Деркачем знаходяться в Кабінеті Міністрів з метою врегулювати питання збереження основних функцій Ямпільської ЦРЛ” – написано в Pivnich.news

   1. Ніхто не відповів: Чому головному лікарю 4- кімнатну квартиру купили ( при наявності 1 дитини)? А лікарня пофіг…..

   2. И вы, взрослый человек, в это верите? Только 4 -го февраля один единственный день, когда Деркач мог провести в Киеве это совещание?!!! Давайте называть всё своими именами – они искали повод, что бы не говорить с людьми. Просто побоялись. Это плевок нам всем в лицо

    1. Я с вами полностью согласна, просто очень смешно. Всем все равно на всех. Они то могут уехать от сюда если что-то случиться, а люди этого не смогут сделать. Выживайте как хотите кароче)

 8. Ірино Анатоліівна, знаємо Вас,не один десяток років ,як інтелігенту та професійну людину! Фахівця своєї справи,в якій би сфері вона не була. Багато хто розуміє і знає Вашу самовіданну працю та боротьбу за район, на всіх рівнях! Але Ви не Бог і не Сонце, всіх не збережете і не обігрієте!Бережіть себе!Наснаги Вам,терпіння і здоров”я!На хамів, які виступають під лічиною видуманих імен та пишуть всякі пакощі,не звертайте уваги!Щасти!

  1. підлиз зараховано ! лікуватись тепер іди до Ірини Анатоліївни !

   1. мне так кажеться что этот комент она или муженёк написал….ПОДДЕРЖАТЬ

  2. Чого так величаєте керманицю району? Вас, певно, добре обігріла і увагою не обділила? Що доброго зроблено для району? Дороги, рівень освіти чи медицину покращує, чи може створює комфортний мікроклімат для розвитку підприємництва в районі? А ні, сидить собі і відробляє деркачівський хліб,- мовчечки, щоб «пану своєму» не надокучати лишній раз! А навколо розруха! Люди все добре знають і бачать. Так що не треба тут дьоготь медом поливати! Від такого сраколизництва вже маємо те, що маємо, як казав перший гарант.

  3. Продовжуйте знищувати ямпільський район люба Ірина Анатоліївна.У вас на цьому напрямку велика підтримка.Лікарню закрити,школи також.І з дорогами не буде проблем.Бо не буде кому вже їхати

 9. школ нет. дорог нет. больницы не будет…..района не будет….людей тоже не станет….ямполь останется в истории….

 10. Это все результат медреформы пани Супрун, а кто ее привел? Правильно, Порошенко… Зе власть дебилкуватая не смогла отменить эту реформу, имея моноболшинство в парламенте… Ума хватает советовать продавать собак, отсюда и весь результат, дорогие мои сограждане… Так что закрытия не избежать, план Сороса, о прекращении Украины в село, работает и его не остановить….

  1. Щось пізно почали роздуплятися. А де були мітинги, коли закривали льонозавод, хлібозавод? Коли механічний завод розбирали на металолом, де були? Коли молокозавод перетворили на пункт прийому молока, хтось вийшов протестувати?

 11. Где наш областной представитель Товстуха? Почему набрал в рот воды? Может боится, что жители района спросят за его махинации?

 12. ВІРА ПАВЛІВНА! Нормальный глава должен развивать район, а не уничтожать. Правильно кто то сказал: за время правления школы стали убогие, дорог нет, “Синя криница” задолжала пол миллиона в бюджет, больницу закрывают… Что еще надо сделать для развала района? Посмотрите у нее цепка в два пальца.
  И какой глава администрации в области 6 лет правит районом? Ставленница Деркача.
  Поговаривают что уже готова сбежать либо в в Сумы, либо в Свессу главой ОТГ. Вот так надо править районом!!! А точнее разваливать район чтобы потом убежать…

 13. Почему на митинг не вышли сами врачи . Им не нужны рабочие места

  1. Можно было выйти всем работающим, только взять отпуск за свой счет, просто этого никто не сделал. И обо всех “можновладцях” все знают: о квартирах, работе и т.д. Все, что Вы говорите, правда. Но вот Оппозиция, что сделали Вы для благополучия района или поселка? Вы же явно причастный человек. ЧТО СДЕЛАЛИ ВЫ?

  2. Вопрос, а как они выйдут если у них рабочий день и они принимают людей??

 14. Не вышли, потому что приказал Бойчунь . Выйдет кто- увольнение сразу. Вот и боятся люди. Да и Бойчуну видимо дали команду не пускать работников на митинг.

    1. Слушайте, дорогой Знаток!Много Вы знаете!Благодаря Бойчуню,больница еще есть и будет!!!!!! А ВАМ ,ЗНАТОК желаем крепкого здоровья!

  1. “Патріот”, не знаєш, не виступай! Бойчунь нікому нічого не наказував! Головний лікар до останнього все робив, щоб людей не скорочувати. Лікарів ніхто не звільнює, окрім тих, хто не пройшов атестацію (самі винуваті, не захотіли їхати). Так що помовч краще іншим разом, якщо нічого не знаєш. І прийом хворих ніхто не віміняв, одни мітингують, інші загинаються? Ви цього хочете? Борці за справедливість, трясця.

   1. Надежда а на митинги ходить только пенсионерам, безработным и школьникам? Нужно было выйти и медикам (врачам особенно) бросить свои обязанности на пол дня, для них это тоже важно. Так как за границей, если поедут на заработки медики с дипломом медсестер будут ценится больше чем врачи с опытом работы, которые смогут работать сиделкой.
    “Врачей никто не увольняет”, ну да, а кто хочет себе запись в трудовой “уволен по сокращению”?

 15. Правда.Все правда!Опозиция. Да не сделали и не могли сделать. Потому что даже областной депутат не пробьет стену непонимания со стороны 10 женщин.

 16. Нужно было крестик на бумажечке в другом месте ставить.

 17. Без паники земляки. Разводим собак, продаём, и ни в чем себе не отказываем. Не таких канешно пародистых как Вера Павловна, но тоже из не дешёвых)

 18. За чей счёт содержится училище в Свессе? Там нет учеников, учителей и мастеров в 8 раз больше чем учеников. Может СПАЛ закрыть, а сэкономленные деньги направить на поддержку ЦРБ.

  1. Богдан, ти дурак? До чого район до училища? Воно від Сум! Свою зарплатню поклади, потім питай, всі ви ладні у чужий гаманець загладати. Свої зекономлені кошти кинь на підтримку ЦРЛ, потім розповіси, може, хто приклад візьме. Давайте все позакриваємо на підтримку ЦРЛ, нє, а шо?

 19. Хто вибирав цю бездарну і корупційну Ольгу Губарь!Провірте їі майно!Хто нами керує?Вона і їі прихвасні розтарабанили наші кроші на закупівлю собі квартир,машин,дітям дипломи!Не вже немає гідной людини ,яка буде думати за нас!Який Киів?Десь ховається,хапуга.Дороги люди,тримайтеся,Низький вам уклін

  1. Боже мой какая грязь!Ольга Константиновна ,прекрасный руководитель! Не смотря ни на что она вместе с Бойчунем в Киеве ,чтобы сохранить больницу Квартиры ,машины ,да кому какое дело ,зависть берет?

  2. У вас є підтвердження даним фактам про майно , дипломи і т.д.? І який диплом куплено 9-річній дитині?

   1. Для Валентини.Ти дуже погано знаеш своїх ..героїв..У ваші Губарь 20 річний син має вищу освіту,одного із дорощого вузу Києва.А бути гарною людиною,не означає бути гарним чиновником.Мені шкода тебе

    1. Я дуже гарно знаю своїх .. героЇв І знаю. як ця дитина працювала після занять та в вихідні дні Жаліти мене не треба, а будьте об,єктивні Ви самі завели розмову не як про чиновників, а як про людину та її матеріальний стан

     1. Ольга Костянтинівна справжній чиновник, яка завжди з простим народом вирішує питання. Вона приклад справжньої інтелігенції. І нічого обговорювати її сім’ю.

      1. Так,у нею дуже гарна і забеспечена сім,я.І звертатися до район.лікарні не стануть.Для них є Київ.І захищати потрібно простих людей,а не чиновників від простих людей.Підлабузники !

      2. О да!!! Кому Деркач сказал деньги дать, тому она и дала, еще и фото запостила, что бы отчитаться. Кому сказал дом купить, тому и купила…. Нам, простым смертным, ничего не велено давать.

 20. Дивлюся на фото зтомлених людей.Сльози на очах!За що вам така кара?Сили ВАМ і здоров,я ! Ситуация дуже тяжка.Не надійтеся на чиновників бездарних.Бережи вас Бог!Тільки на нього надія

  1. Так какого черта вы претесь в больницу? Сидите дома и молитесь до самой смерти!

   1. Молюся за таких,як ти.Бо де я живу з лікарнями все добре.Бо ти що у нас керують,не крадуть,як ваші

 21. Скоротити на половину адміністрацію , тоді вони зачухаються. А то пригрілись і сидять в кабінетах як миші. Така кількість дармоїдів зовсім не потрібна району.

 22. Логично Читатель! Деркача и Товстуху заодно! Пусть перед камерами ТСН скажут жителям районов как они доверие избирателей оправдали? Вместо обещанного развития района – развалили район. Запутались. Думали, что у них статус “пацанов”. Нет! Вы Депутаты! Ответственны за сохранение социальных стандартов в районе и его развитие. Вместе с районной и областной властью исправьте положение. Заодно и подумайте депутаты о том, как остановить безпредел в стране.Что это за трудовой кодекс? Почему нет снижения стоимости ЖКУ, наоборот? Как можно отнять собственность без решения судов? Зачем нам Ульяны и Михаэлы? Почему мы должны отдать землю, Укрзалізницю, Нафтогаз?

  1. А куда вы денетесь? Отдадите и подохните без больницы. Потому что вы решили, что самые умные, а на деле оказалось, что самые глупые.

 23. А что там Чубун забыл? Думает что появится возможность поживиться?

 24. “Опозиція”,”Патріот”,”Ольга Сумська” ,что земляк совсем прикрутило? Никому не нужен остался,с должности ,большой, слетел,с народом не приехал встретиться, поддержать,только то и осталось как гавкать из под лавки!))) Да! Про Свесскую ОТГ даже не думай,тебе не светит как и ВРУкраины!)))

 25. Большинство коментов «Театр одного актера» !))) Костик жги!)))

 26. Мои Земляки, почему мы на всех такие злые? Виним всех но не себя. У одной цепочка, у другой машина и диплом у третьго квартира ( эти люди все работали всю жизнь) – так у нас почти у каждого и машина и цепи и дома даже ..этажные, разве это плохо.? О закрытии больницы узнали – все!!! и Товстуха и Панченко и Губарь и Соломко и Лесняк и Бойчунь и Цыбулько и все депутаты района и большинство из нас практически в одно время. Все выше перечисленные занимались этой проблемой в отличии от С Буды и др. районов.Я горд за Вас – Вы поднялись на защиту своих прав.Только если мы будем бороться вместе, сплоченно то НАША ЦРЛ будет работать для нас. А после будем решать кому медаль, а кому ..в рожу,,. О сенью выборы – КТО?

Comments are closed.