ХК «Дружба» переміг ХК «Шостка»

Сьогодні в м Шостка пройшов черговий тур чемпіонату Сумської області з хокею у вищий лізі. Зустрічався місцевий ХК «Шостка» та ХК «Дружба». Гра визвала небувалу цікавість у глядачів і вболівальників обох команд.

Перший період матчу пройшов за незначної переваги господарів майданчика, але вони не змогли її реалізувати у голи. У другому періоді  ХК «Дружба» вирівняв гру але рахунок зостався невідкритим. Третій період команди грали з пересторогою, розуміючи що одна шайба може вплинути на результат  поєдинку. Так воно і вийшло. На 51 хвилині матчу сильним кидком від синьої лінії шайбу закинув капітан ХК «Дружба» Г. Латиш. Тож підсумок зустрічі 0:1 на користь дружбівчан.

Після цієї перемоги ХК «Дружба» посідає другу сходинку у турнірній таблиці і лише 2 очками поступається ХК «Суми».

Завтра на ст. «Імпульс» в м Шостка пройде матч між лідерами чемпіонату. О 10 годині гратимуть ХК «Дружба» та ХК «Суми».

2 thoughts on “ХК «Дружба» переміг ХК «Шостка»