Ямпільську лікарню відвідала знімальна група телеканалу 1+1

Столичні журналісти вирішили побувати в Ямполі після проведення мітингу проти закриття лікарні, який відбувся минулого вівторка.

Телевізійники відвідали різні відділення центральної районної лікарні, оглянули медичне обладнання, поспілкувались з персоналом лікарні та керівниками району.  

Особливо журналістів зацікавило пологове відділення, яке точно припинить роботу після 1 квітня.

16 thoughts on “Ямпільську лікарню відвідала знімальна група телеканалу 1+1

 1. Правды на 1+1 не ждите.. Печально, что такая ситуация, вот это правда. Но повторюсь мы пожинаем плоды медреформы Порошенко-Супрун.. А где они сейчас? Понесут за это ответственность? Нет.. Интересно прозвучит ли это в репортаже 1+1,посмотрим..

 2. У” бедного” детского доктора халат разошелся по “швам”

  1. А при чем здесь это?! Речь идет о закрытии больници,а не о внешнем виде…

  2. Так може у вас є гроші на нові халати для лікарів? може лікар цей халат носить всі ці роки, як приїхав у Ямпіль.. а новий халат від 500 грн. .. Спитайте у головного лікаря чи купили за 30 років нові халати працівникам?

   1. судя по тому как деньги “на кабинет” берут то по паре халатов в неделю могут себе позволить

 3. Когда говорите плохо о докторах, вспоминайте пословицу:”Не плюй в колодец, еще придется воды напиться!” Все мы не идеальны.

  1. Ні, Ветеран вважає, що лікар повинен бути таким красивим та багатим як (https://ukrhealth.net/rejting-likariv-miljoneriv/ ), але лікувати та працювати з мінімальною зарплатою, щоб до нього у кабінет можна було зайти ногою відкривши двері та маючи у кишені 2 гривні на бахіли…

 4. За такое состояние больницы в отставку должно уйти всё руководство района!!! Это моё мнение. Откройте декларации главы администрации, районной рады, мера! (всё это есть в интернете) убедитесь сами, что возможность навести порядок у них была

 5. Підтримую. Ви бачили, як по-хамскькі розмовляла на протесті біля РДА з людьми пані Ірина А.. Вийшла зі своїм чоловіком, мабудь для оборони. За своє правління в районі дане сімейство нічого не зробило для людей. Нахабно набивають свої кишені. Нічого, скоро і їм прийде кінець

  1. У людей нет мозгов, чтобы понять что скорее придет конец району и лично им, чем тем кто у власти.

   1. Просто почитайте эти декларации:
    https://declarations.com.ua/declaration/nacp_22e46639-dc7a-49f1-bfe7-c6667a502fec https://declarations.com.ua/declaration/nacp_f26f7e69-ead8-4ab1-88cb-21bfc041fcfd
    https://declarations.com.ua/declaration/nacp_01501952-9852-428b-bbc4-9f1ee0190ad6
    , конец району придёт, а лично им – никогда. Ведь мы живём в реальности, когда на медицину денег нет, а на огромные зарплаты избранных – есть. Я даже боюсь представить, что будет в новых декларациях.

    1. 15 тис в псих-интернате? и я туда хочу

     За что платить такие деньги таким бездарным людям

  2. А почему он не был на своей основной работе???? Медикам значит нельзя было приходить, хотя это их непосредственно касалось…. А он должен быть… за спиной!!!!!!!????????

Comments are closed.