За три роки мають визначити – чи дійсно ефективно працюють опорні лікарні в області. Саме на такий період 7 лікарень на Сумщині визначаються опорними – тобто такими, що відповідають певним вимогам.

Про це повідомляє https://suspilne.media/

Одна з них – шлях до лікарні не більше 60-ти хвилин. Ми поспілкувалися з жителями Ямпільського району, яким необхідно буде їхати до опорного закладу до міста Шостка.

Шосткинську центральну районну лікарню визначили опорною. Окрім пацієнтів із Ямпільщини, до неї доправлятимуть людей з Середино-Будського та Кролевецького районів. До Шостки їх мають довезти за годину.

“Від найбільш дальнього села Середино-Будського району до нашої ЦРЛ – 120 кілометрів по цих дорогах – це півтори-дві години. Навіть зараз по цих дорогах – це важко. не буде дотримуватися це”, – каже головний лікар Шосткинської ЦРЛ Олег Штогрин.

Загалом в області працюватимуть 7 опорних медичних закладів.

Крім Шосткинської центральної районної лікарні, такими є районні лікарні у Глухові, Конотопі, Охтирці, Ромнах і дві у Сумах – обласна та центральна міська лікарня.

Перелік опорних лікарень області – пілотний проєкт, говорить керівниця регіонального офісу реформ Марина Лобова – розробили його на базі затверджених Кабміном госпітальних округів.

“Ці опорні заклади визначають терміном на 3 роки з метою гарантованого забезпечення надання медичної допомоги на території госпітального округу, а також суміжного госпітального округу з тим, щоб у регіонах сформувати ефективну мережу закладів охорони здоров’я”, – каже Лобова.

Про опорні лікарні Сумщини новий начальник обласного управління охорони здоров’я Дмитро Кравцов говорити з нами поки не готовий. Ми надіслали запит.

Що стосується дороги від Ямполя до Шостки – її ремонтуватимуть. Тендер оголосили 24 жовтня і зараз, сказав журналістам Суспільного в усній розмові перший заступник начальника Служби автомобільних доріг Сумської області Сергій Овчаренко, вони вивчають документи п’яти учасників. Аукціон має відбутись 11 березня, йдеться про понад 232 млн грн, з яких 70 млн планують витратити на поточній середній ремонт цієї дороги цього року.

8 thoughts on “По обласному телебаченню показали дорогу, що веде від Ямполя до опорної лікарні

 1. Чому взяли дорогу Ямпіль-Шостка??? Марчихина-Буда-Свеса-Ямпіль-Шостка, Княжичі-Шостка треба брати! В Ямполі живуть менше людей, ніж в Свесі. Відремонтують всього 6 км!

  1. По спискам людей меньше в Ямполе, а если взять по факту, будние дни когда все на работе, то люди со Свессы (ну и с других населенных пунктов) приезжают на работу в Ямполь, живут на съемных квартирах в Ямполе. Ну самое основное Ямполь районный центр, пока что. Кстати в Свессе дороги отремонтировали больше, чем по Ямполю.

  2. Конечно в Ямполе живёт меньше людей, ямпольчанам работать негде потому что Свеса всё окупировала!!! Когда вы уже уберётесь??

   1. “Неравнодушный” насмешил)))) Тебе, горе луковое, где место освободить, чтоб ты работал? “Свесса все оккупировала”))) У нас свобода выбора по Конституции, свобода передвижения и право на выбор работы))) читай больше)) Обездоленный)))) увидеть бы это чудо))))

  3. Ну да,и то 6 км по дороге где более или менее нормальное покрытие,а там где дорога убита полностью никто не будет проводить ремонт !

 2. Почему на экране этот человек, Чубун? Его место в тюрьме, за его делишки.

  1. истина. Оно ничего не сделало для Ямполя. Ноль. Так куда деньги девались, а он еще интервью дает!

   1. Наверное на пост мера опять целится. Надеюсь луди не забыли этого персонажа-казнокрада.

Comments are closed.