В ямпільському ДРП Глухівської дорожньо-експлуатаційної дільниці  відбувся обшук

Слідче управління ГУНП в Сумській області проводить розслідування розтрати товаро-матеріальних цінностей, що належать ДП «Сумський облавтодор»

Було встановлено, що керівництво філії «Глухівська дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Сумський облавтодор», зловживаючи своїм службовим становищем, діючи за попередньою змовою зі службовими особами філії та ПП «Інвестрембуд», систематично вчиняло розтрату товаро-матеріальних цінностей, що належать ДП «Сумський облавтодор», використовували автотранспорт та спеціальні машини філії у власних цілях, що потягло за собою заподіяння матеріальних збитків ДП «Сумський облавтодор».

6 лютого 2020 року було проведено обшук на території ДРП4 філії «Глухівськадорожньо-експлуатаційнадільниця» дочірньогопідприємства «Сумськийоблавтодор» (смт Ямпіль, вул. Глухівський Шлях,114), де виявлено та вилучено документи, які можуть містити докази у справі.

Нагадаємо, послугами ПП «Інвестрембуд» часто користується Ямпільська селищна рада. Серед іншого, це приватне підприємство з Глухова здійснювало ремонт дороги по бульвару Ювілейному та ремонт тротуарних доріжок по вулиці Спасо-Преображенська.  

1 thought on “В ямпільському ДРП Глухівської дорожньо-експлуатаційної дільниці відбувся обшук

  1. А ще в них потитать “Нахіба вони дорогу посипали реагентами у плюсову температуру та дощ?”

Comments are closed.