Перебуваючи під адміністративним наглядом, 40-річний мешканець Ямпільського району звернувся до дільничного офіцера з незвичайним проханням, запропонувавши навзаєм 500 гривень «винагороди».

Про це інформує Відділ комунікації поліції Сумської області 

Громадянин вирішив виїхати на заробітки. Але оскільки судом для нього були встановлені певні обмеження, як то заборона залишати своє місце проживання в нічний час, необхідність приходити до відділку поліції на відмітки тощо, він вирішив домовитися з дільничним, аби той «закрив очі» на його відсутність удома. І запропонував за це гроші.

Однак правоохоронець не лише відмовився від пропозиції, а й попередив чоловіка про кримінальну відповідальність за ч.1 ст. 369 КК України. Проте той наполягав. Відтак, дільничний у передбаченому законом порядку сповістив про пропозицію службовій особі неправомірної вигоди, і нараді слідчі вже відкрили кримінальне провадження та розпочали досудове розслідування.

Чоловіку загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років.

6 thoughts on “Ямпільчанин намагався підкупити поліцейського

  1. Странно, ну пусть бы себе ехал к ахресору.. Работы и так нет..

  2. Может мало предложил?) Но на самом деле, респект таким работникам)

    1. Нужен показатель по взяткам.. вот и нашли одного из десяти.

  3. А че нормально этот 500грн взятку дал сроком до 5 лет. А в свессе мудак детенка на машине сбил и поколечил 10тыс заплатил и гуляет. Че же вы за уроды такие

Comments are closed.