В Шостці бійка через дівчат завершилась вбивством

Повідомлення про тіло померлого чоловіка з ножовими пораненнями в поліцію надійшло від медиків. За вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції.

Правоохоронці з’ясували, що тяжким наслідкам передував конфлікт між двома компаніями відвідувачів кафе. Чоловіки посварились через дівчат, які також відпочивали у закладі. З’ясовувати стосунки вийшли на вулицю, де зав’язалась бійка. Під час неї у хід пішов ніж.

Викликані медики констатували смерть 27-річного чоловіка, а його 24-річного товариша, також з ножовими пораненнями, доставили у лікарню в тяжкому стані.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України «Вбивство» та ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України «Замах на вбивство». В рамках яких поліцейські встановлюють всі обставини конфлікту та проводять ряд заходів щодо розшуку підозрюваних осіб.

Правоохоронці звертаються до всіх громадян, яким відома будь-яка інформація, що допоможе слідству, повідомити про це до Шосткинського відділу поліції: м. Шостка вул. Свободи, 67, або за телефоном (050) 327-91-48, або на спецлінію «102». Анонімність та конфіденційність гарантуємо

4 thoughts on “В Шостці бійка через дівчат завершилась вбивством

  1. Для кого оцей розумник пише на англійскій. Читає людей багато, але ж не всі знають англійську мову. Хочеш показати, що ти такий розумний, то покажи себе в іншому місці, а так твій коментар тільки для тебе.

    1. да судя по смыслу комментов какой-то бот) Хотя че ему тут делать)) а по поводу новости – в нашей стране нормальному человеку нечего делать в кафе и барах ближе к ночи, ибо оно превращается в гадюшник.

Comments are closed.