Стало відомо, як покарали водія, що у стані сп’яніння збив дівчину в Свесі

Чоловік поніс адміністративну відповідальність у вигляді штрафу та позбавлення права керувати транспортним засобом строком на один рік

Водія визнали винним у порушенні  відразу трьох статей Кодексу України про адміністративні правопорушення (ст.122-4 КУпАП України «Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди»,  ст.124 КУпАП України «Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна», ч.1 ст.130 КУпАП України «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції»). Остаточне покарання було визначено у виді штрафу в розмірі шестисонеоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 10 200,00 грн. (десять тисяч двісті грн. 00 коп.) з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Нагадаємо, ДТП сталось 22.01.2020 року приблизно о 17-30 год. по вул. Терещенська в смт. Свеса. Водій, що керував автомобілем «Богдан-211040» в стані алкогольного сп`яніння, виїхав на зустрічну смугу та здійснив наїзд на пішохода, яка рухалась по краю проїздної частини в попутному напрямку. В результаті ДТП дівчина отримала тілесні ушкодження,але водій залишив місце дорожньо-транспортної пригоди.

7 thoughts on “Стало відомо, як покарали водія, що у стані сп’яніння збив дівчину в Свесі

  1. Боже, бережи наший дітей від таких виродків як той виродок -недоводій та від судів, які виписують тільки штрафи. Щоб той суддя вирішив, якщо його дитину збили? Мені страшно за наших дітей. Дочекається отой виродок суда Лінча

    1. А про те, що дитину скалічив – ніякого рішення суд не виніс? А які тілесні ушкодження: середні чи тяжкі? Щось про це історія мовчить.

  2. Дитину скалічив-штраф, будинок спалений на станції Ямпіль-штраф…Куди ми котимося,де знайти управу на наше правосуддя і поліцію.Стидно за наш район,стидно.

  3. Тварь эта не наказуема !мусора навали бабки и все таких только стрелять.

Comments are closed.