Мешканці Ямпільського району 13 разів скаржились владі на кодування супутникових телеканалів

Про це на своїй сторінцы в Фейсбук написала представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Лариса Якубенко

Наприкінці 2019 року та у січні-лютому 2020 року до Сумського областного контактного центру “Відкритавлада” звернулося 13 мешканців Ямпільського району стосовно кодування супутникових телеканалів.

Саме тому темою робочої зустрічі з головою Ямпільської РДА Іриною Панченко був інформаційний простір північного прикордоння (Ямпільський район має статус прикордонного району), проблеми його розбудови та виклики сучасності.

За словами очильниці району, кодування супутникового сигналу окремих телеканалів не викликало особливого ажіотажу чи паніки серед жителів Ямпільщини. Супутникові тарілки на будівлях є, але ще у 2017-2018 роках більшість громадян району придбали тюнер Т2 і дивляться українські канали у цифровому форматі. Проте є населені пункти (наприклад, Марчихина буда, Неплюєве, Ростов), де прийом цифрового сигналу ускладнений, або приймаються телеканали в обмеженій кількості.

Нагадаю, що цифровий сигнал жителі Ямпільщини отримають з передавачів, встановлених на вежі м. Шостки.

2 thoughts on “Мешканці Ямпільського району 13 разів скаржились владі на кодування супутникових телеканалів

  1. Это называется “На зло бабушке отморожу уши”пускай они свои каналы сами смотрят

Comments are closed.