В Ямполі порив на водогоні

Аварія сталась в районі дитячого садочку по вулиці 75 гвардійської дивізії  

Тепер в цьому місці замінюють трубу. Роботу комунальних служб ускладнює те, що труба проходить під автомобільною дорогою з інтенсивним рухом автотранспорту.

8 thoughts on “В Ямполі порив на водогоні

  1. І знову всі почнуть писати негатив… Нічого доброго в коментарях не пишуть

    1. Будем, будем. А что доброго здесь можно написать? Разве что добрый совет – в первую очередь нужно не плиточку класть, а трубы менять. И проводку тоже. И не сайдингом дом культуры обивать, а нормальную систему отопления устанавливать. Но это ж не так заметно глазу, да? Куда эффектнее на кривые стены с плесенью наклеить веселенькие обойки – вот вам и ремонт.

  2. Ну звичайно ж, вам мабудь видніше що до чого. Ви ж мабуть стільки років попрацювали на таких роботах, де тільки й роблять що премії собі виписують. Ось по собі і рівняєте! Тільки й знаєте, як всіх лайном тут обливать! Тож будь ласка, пишіть, бо в очі наврядчи скажете, сміливості не вистачить всі організації обійти і сказати, як же все паскудно роблять. Вони хоть щось ремонтують!!! Все такі Ямпільчани мене вражають…

  3. Если бы не было воды в его тёщи так быстро бы сделали… А 30детей которые сидят дома ,пусть как хотят ….если они два часа в день делают то конечно ,ище месец можно делать…за куб води 31грн…а у них то насос ждём неделю, то трубы .

  4. Леонидовна. хто хоче детей в другой садик отводят, а остальные все сидят дома, на работу не спешат и свои дети им же мешают зависать в интернете и прогуливаться по Ямполю. Так отойдите от компьютеров и уделите время своим же деткам и пусть они у вас дома не СИДЯТ, а занимайтесь с ними бо видно хто сколько времени проводит с детьми. А вода будет как только все сделают и все будет хорошо

  5. Леонідівна вибачте, а вам що повилазило, люди в вихідний день тут працювали, які 2 години? Майте совість!

  6. І між іншим вибачте, коли була проблема,як ви вже сказали з насосом, в центрі вода була хоч вдень, інша половина Ямполя взагалі неділю без води була…ні вдень, ні вночі і нічого витримали. І ви потерпіть. Тільки і вмієте писати тут гнійні слова! Соромно, що у нас такі люди.

Comments are closed.