У Воздвиженському пенсіонерам, що просили владу зрізати аварійне дерево, порадили прибрати огородження або застрахувати майно

Про це під час апаратної наради в Сумській облдержадміністрації повідомила начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації Наталія ЛЕБІДЬ

Наталія Лебідь у своєму виступі навела кричущі випадки недостатньої роботи на місцях зі зверненнями громадян у Ямпільському і Сумському районах, місті Суми. Зокрема вона прокоментувала ситуацію у Ямпільському районі, де пенсіонери звернулися до Воздвиженської сільської ради щодо аварійного дерева на подвір’ї.

-Спочатку в сільській раді запропонували господарям самостійно демонтувати огорожу і господарські споруди біля дерева. Коли пенсіонери обурилися, їм порадили застрахувати домашнє майно. Хоча з самого початку громадяни зверталися до сільської ради, бо самі не мали фінансової можливості це зробити, – розповіла посадовець.

Начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації запропонувала під час апаратної наради визнати недостатньою роботу із зверненнями громадян секретаря Воздвиженської сільської ради Ямпільського району.

«До всіх голів районів, ОТГ, міст, селищ та сіл у нас прохання: відповідальніше ставтеся до проблем людей. Адже саме ви формуєте не лише свій імідж в очах людей, а й рівень довіри до усіх рівнів влади, починаючи від сільської ради і закінчуючи Президентом України та Кабміном», – наголосила Наталія Лебідь.

6 thoughts on “У Воздвиженському пенсіонерам, що просили владу зрізати аварійне дерево, порадили прибрати огородження або застрахувати майно

 1. По перше воно не аварійне, по друге дерево стоїть у них на подвір’ї і вони вже його трохи самі обрізали, а по третє прописані вони у місті Шостка, ну і останнє у них це просто тепер “дело чести, типо дожмем”

  1. А до чого тут прописка? Як фактично живуть двадцять років у селі ?

 2. Список использованных нормативно-правовых актов:

  1. ЗКУ — Земельный кодекс Украины.
  2. КоАП — Кодекс Украины об административных правонарушениях.
  3. УК — Уголовный кодекс Украины.
  4. Закон о благоустройстве — Закон Украины “О благоустройстве населенных пунктов” от 06. 09. 05 г. № 2807-IV
  5. Закон о прибыли — Закон Украины “О налогообложении прибыли предприятий” в редакции от 22. 05. 97 г. № 283/97-ВP
  6. Порядок № 1045 — Порядок удаления деревьев, кустов. газонов и цветников в населенных пунктах, утвержденный постановлением КМУ от 01. 08. 06 г. № 1045.
  7. Правила № 105 — Правила содержания зеленых насаждений в населенных пунктах Украины, утвержденные приказом Министерства строительства, архитектуры и жилищно-коммунального хозяйства Украины от 10. 04. 06 г. № 105.
  8. Порядок № 811 — Порядок удаления зеленых насаждений на территории г. Киева, утвержденный распоряжением Киевской городской государственной администрации от 2706. 07 г. № 811.
  9. Постановление № 559 — постановление КМУ “О таксах для исчисления размера вреда, нанесенного зеленым насаждениям в пределах городов и других населенных пунктов” от 08. 04. 99 г. № 559.

 3. Я не розумію які проблеми с тим деревом.Даєш пляшку горілки алкоголіку він приходить з бензопилкою і вирішує вашу проблему.Щоправда потім прийдеться ремонтувати дах або платити штраф електрикам за обірвані проводи.А якщо без гумору то ніхто не хоче брати на себе відповідальність .В Ямпільскому районі немає таких фахівців.

Comments are closed.