В Україні зафіксовано перший випадок коронавірусу

У вівторок, 3 березня, в Україні зафіксували перший випадок зараження коронавирус COVID-19. Інфікованим виявився житель Чернівецької області, який прилетів з Італії.

Про симптоми та методи профілактики небезпечного захворювання Ямпіль.INFO розповіли вЯмпільському міжрайонному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Симптоми, характерні для захворювання на китайський коронавірус:

висока температура, кашель, утруднене дихання, біль у м’язах, відчуття втоми.

Методи профілактики:

часто мити руки, а якщо немає можливості мити руки – обробляти їх антисептичними засобами;

дотримуватися ізоляції або не контактувати з хворими з симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції, а якщо відбувається контакт, то знаходитися на 1,5 – 2 метри від цієї людини;

хвора людина із симптомами – це саме та людина, яка потребує одягання хірургічної маски, щоб зменшити відстань на яку поширюється збудник інфекційної хвороби.

1 thought on “В Україні зафіксовано перший випадок коронавірусу

  1. Коронавірус спостерігається у самих місцевих чиновників високопосадовців, які не належно або зовсім не займаються безпритульними, осіб звільнених з відбування покарання, ромів, алко- наркозалежними. Ставиш ці злободневнні питання,перед особою яка займає відповідну посаду, по моєї громадської діяльності, тільки очі витаращують, звертайтесь до відповідних установ міста Суми. Закони відповідні є, як прокурор Середино-Будського суда Кривошап Тетяна Анатольївна то ще докази потрібні, показуючи на томи паперу, яка принесла до суду.

Comments are closed.