Деркач не голосував за звільнення Генпрокурора

Про це повідомляє sumypost.com

На позачерговому засіданні Верховна Рада України висловила недовіру генеральному прокурору Руслану Рябошапці.

Ухвалення відповідного рішення підтримали 263 народні депутати за мінімально необхідних 226.

Від Сумщини «За» проголосували п’ять із шести обранців: Тетяна Рябуха, Ігор Васильєв, Максим Гузенко, Микола Задорожній та Ігор Молоток. Андрій Деркач не голосував.

Зокрема, нардепи схвалили проект постанови №3154 “Про висловлення недовіри генеральному прокурору Рябошапці Р.Г.”. Пропозиція про відставку генпрокурора спочатку було ініційована 158 нардепами.

У постанові зазначено, що існують усі підстави стверджувати про низьку ефективність виконання Рябошапкою обов’язків генерального прокурора і, як наслідок, його невідповідність займаній посаді.

“Нерозслідування, гальмування розслідування найбільш резонансних кримінальних проваджень свідчить про небажання, неможливість або нездатність генерального прокурора забезпечити виконання завдань, поставлених законом перед Офісом прокурора, в тому числі і перед прокуратурою у цілому”, – повідомляється у документі.

“Висловити недовіру генеральному прокурору Рябошапці Руслану Георгійовичу, що має наслідком його відставку з посади. Ця постанова набирає чинності з моменту її прийняття”, – підкреслюється у постанові.

1 thought on “Деркач не голосував за звільнення Генпрокурора

Comments are closed.