В центрі Ямполя демонтували дитячий майданчик

Дерев’яні дитячі споруди  розміщувався біля хокейного майданчика

Цей комплекс з гірки, гойдалки, будиночку та пісочниці, що були виготовлена місцевим агролісгоспом, встановили тут ще 21 жовтня 2012 року.

Як стало відомо нашому виданню, на цьому місці планують встановити інший дитячий майданчик.

Нагадаємо, у жовтні минулого року на сайті системи Прозоро з’являлась інформація про купівлю селищною радою дитячого майданчика за 101 тисячу гривень.

9 thoughts on “В центрі Ямполя демонтували дитячий майданчик

  1. Мужиків у Ямполі не залишилося. Жінки колодки тягають, жінки районом керують…

  2. Ужас. Обратите внимание какое гов…о делает агролес. Но этими площадками забили всю свессу и ямполь. Это откровенная халтура

  3. Треба подавати правдиву інформацію , а не фейки. 10 років тому Ямпільський агролісгосп поставив дитячий майданчик у парку . Його періодично ламають” великовозрастные детки”, а силами селищної ради та агролісгоспу ремонтують. Майданчик, що був розташований біля церкви та який демонтували , поставив хтось із депутатів, мабуть, обласної ради, і не у 2012 році, а значно пізніше. Агролісгосп не виготовляє майданчики такої конструкції , і не виготовляє з гнилої сировини, який простояв не більше 5-ти років. Звичайно, це дуже добре, що майданчик демонтували. Він був небезпечний.

    1. Цей майданчик був встановлений 21 жовтня 2012 року. Як зазначав тодішній голова райдержадміністрації, він був виготовлений одним з місцевих агролісгоспів.

  4. Ще раз відповідально заявляю- ДП”Ямпільський агролісгосп” цей дитячий майданчик не виготовлював і не встановлював, а інших агролісгоспів на території селища Ямполя та Ямпільського району ніколи не було і не має. Майданчик повиненн бути на балансі підприємства, який його виготовив, або на балансі селищної ради, якщо рада прийняла собі на баланс. Мабуть у них і є відповідна інформація. Чому я написала коментарі- тому що я працівниця агролісгоспу і мені неоднаково все, що стосується підприємства- яке ритмічно працює, забезпечує роботою близько 100 чоловік, справно сплачує податки, і не малі, в тому числі і до місцевих бюджетів. Що стосується виробів нашого агролісгоспу -це і надбудови для колодязів, і дитячі майданчики, і садові павільйони. Все користується немалим попитом. Звісно, що вироби з деревини не вічні і необхідно своєчасно проводити огляди таких конструкцій на предмет безпеки.

  5. Вообще, возьмите на заметку, что все эти избушки на площадках – очень плохая идея. Их используют в качестве туалетов.

  6. ну точно не в 12 году поставили … гораздо позже … не помню точно … году в 2015 …

Comments are closed.