Інформація про причетність інтернет-провайдерів Ямпільського району до незаконної ретрансляції телеканалів виявилась фейком

Одне з місцевих інтернет – видань розмістило неправдиву інформацію про незаконну ретрансляцію телеканалів StarLightMedia та 1+1 Media інтернет-провайдером з Ямпільського району.

У статті вказується, що Ямпільський районний суд Сумської області визнав винними у незаконній ретрансляції каналів StarLightMedia власника місцевого інтернет провайдера. Видання наводить коментар Дмитра Левіна виданню «Детектор медіа»: «Центр моніторингу виявив інтернет провайдера в Сумській області, який окрім послуги інтернету, нелегально надавав ще й послугу телебачення. Не отримавши зворотної реакції від представників компанії, вирішили звернутися в правоохоронні органи. Згодом проводилися слідчі дії: слідчий експеримент, обшук, експертизи. Після ряду проведених дій – було вручено підозру і справу передали в суд». Через рік після подачі заяви надійшло рішення суду».

З назви статті на цьому сайті  «Пірати на Ямпільщині “пішли на дно”…» можна зробити єдиний висновок, що до кримінальної відповідальності був притягнутий інтернет-провайдер саме з Ямпільського району. Насправді ця інформація не відповідає дійсності.  

2 березня Ямпільський районний суд дійсно виніс вирок у справі про порушення авторського права та суміжних прав, але цей злочин не був скоєний на території Ямпільського району і мешканці Ямпільщини до нього жодного відношення не мають.

По-перше, злочин вчинила мешканка села Стара Гута Середино-Будського району (цікаво, що жінка є пенсіонеркою та має лише середню-спеціальну освіту), а по-друге послуги інтернету та кабельного телебачення надавались лише мешканцям міста Середина Буда. Ця інформація прямо зазначена у вироку суду, але чомусь наші колеги на неї не звернули увагу і фактично звинуватили провайдерів Ямпільського району.  

1 thought on “Інформація про причетність інтернет-провайдерів Ямпільського району до незаконної ретрансляції телеканалів виявилась фейком

  1. Дякую, Олександре, за виявлену уважність до публікації. Заголовок змінено на оригінальний, як у джерела інформації, яке є в прямому посиланні. Гадаю, що “піратів” у сфері провайдерства на Ямпільщині, на відміну від С-Будщини, як не було, так і не буде. З повагою, редактор “Рivnich.news” – Іван Богуца.

Comments are closed.