Сьогодні, 8 жовтня, юристи різних сфер діяльності відзначають своє професійне свято. День юриста відзначається з 1997 року, згідно з Указом президента України. На Ямпільщині професія юриста є однією з найпрестижніших, але, одночасно, і однією з найвідповідальніших, так як цим людям доводиться мати справу з законом і цілою купою нормативних актів. Особливо важлива робота юриста в процесі розвитку правової держави.

В нашому районі працюють, як досвідчені фахівці, які досконально знайомі з юридичними науками, законодавством так і молоді юристи, що тільки починають свій професійний шлях.

 

Нещодавно розпорядженням голови Ямпільської районної державної адміністрації на посаду завідуючого юридичним сектором апарату райдержадміністрації призначена Заболотня Юлія В’ячеславівна. Юлія В’ячеславівна народилась 22 лютого 1989 року, закінчила Орлівську загальноосвітню школу IIIIступенів, у 2011 році здобула вищу юридичну освіту у Харківському Національному університеті внутрішніх справ. На даний час новий завідувач юридичного сектору райдержадміністрації здійснює юридичний супровід роботи апарату райдержадміністрації та здійснює контроль за виконанням делегованих повноважень. Для молодого юриста головне на даному етапі здобути досвід практичної роботи та накопити юридичні знання та навики.

1 thought on “Ямпільщина відзначає День юриста

  1. “На Ямпільщині професія юриста є однією з найпрестижніших, але, одночасно, і однією з найвідповідальніших…”, але за цю роботу платять так мало, що таку зарплатню можна порівняти з зарплатнею некваліфікованого робітника.НАЖАЛЬ.

Comments are closed.

error: Content is protected !!