В Ямполі за 1,1 мільйона відремонтують дорогу по Шкільній

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради

З 16 березня розпочалися підготовчі роботи по здійсненню капітального ремонту асфальтного покриття на дорозі по вул. Шкільна в смт Ямпіль. У 2019 році був виготовлений проєкт, отриманий експертний звіт, адже планували здійснити капітальний ремонт дороги за кошти державного бюджету, виділені  ще Урядом Гройсмана. Але кошти так і не надійшли до селищного бюджету.

Проєктом передбачений комплекс заходів, який призначений для покращення транспортно-експлуатаційних показників дороги за рахунок  підсилення існуючого дорожнього одягу з вирівнюванням повздовжнього профілю, коригування поперечних профілів, вдосконалення системи водовідведення з проїжджої частини. У ході реалізації проєкту буде здійснено капітальний ремонт дороги протяжністю 290 м і установлено тротуар, від повороту вул. Спасо-Преображенська до існуючого тротуару по вул. Шкільна, протяжністю 150 м і шириною 2 м. Капітальний ремонт тротуару дасть можливість мешканцям – і дорослим, і дітям – безпечно(не проїжджою частиною !) пересуватися в напрямку  до школи. Початок дороги буде звужений до 9,4 м, а потім  до 7,4 м. Для транспортних засобів із початку вулиці Шкільна буде облаштована парковка.

Першочергово підрядна організація з м. Шостка ТОВ «Прогноз» (керівник Белясник В.І.) установить бортові камені і бетонні поребрики на бетонній основі, а потім займуться улаштуванням вирівнювального шару з асфальтної суміші із застосуванням укладальників асфальтобетону. Кінцевим етапом буде улаштування покриття товщиною 4см з гарячих асфальтобетонних сумішей і влаштування нового тротуарного покриття  з асфальтобетону. При здійсненні капітального ремонту проєктом передбачено пониження або підняття люків колодязів підземних комунікацій. Загальна тривалість будівництва  – 1 місяць,  а вартість будівництва, згідно кошторисної документації, 1 166 974,00 грн.

7 thoughts on “В Ямполі за 1,1 мільйона відремонтують дорогу по Шкільній

  1. о, норм, а то там много ямок стало. Только цены шальные, сколько же стоит сделать дороги поселка? Миллиард?

  2. одному мне кажется что школьники и безопасность движения тут не при чем?

  3. Вы посмотрите какая дорога дальше школы))
    Там где затапливает водой и пройти никак.

    1. Может в эти 290 метров входит участок дороги с Мастерской? )))) территория школы все-таки! Ну очень бы хотелось!

  4. Делать нужно нормально,старый асфальт с тратуаров снять и положить плитку, а не наверх покласть,что потом бубушки старые не могут ногу поднять, не мамы молодые коляски затянуть, пример поворот на провулок Красняка возле полиции.

Comments are closed.