На Сумщині СOVID-19 підтвердили у трьох родичів померлої від коронавірусу пенсіонерки

Експрес-тести підтвердили коронавірус у сина, дочки та онука жительки Конотопського району. Також росте кількість осіб, з якими контактувала пенсіонерка.

На Сумщині троє близьких родичів 76-річної померлої від коронавірусу жительки Конотопського району також заразилися СOVID-19.

Про це під час прямого ефіру у Facebook сьогодні повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін.

За його інформацією, у мешканки села Козацьке Конотопського району, яка ввечері 25 березня померла в Конотопській центральній районній лікарні, тест (методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), які достовірно підтверджують інфікування СOVID-19) в державній установі «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» показав позитивний результат.

«Сьогодні надійшла інформація із сумської лабораторії про те, що захворювання на коронавірус у жінки, яка позавчора померла, нажаль, підтвердився», – повідомив мер.

При цьому він зазначив, що експрес-тести показали наявність коронавірусної інфекції у трьох близьких родичів померлої.

«Також експрес-тестами підтверджено захворювання трьох її близьких рідних. Це син, донька та онук», – зазначив посадовець.

Семеніхін наголосив, що також росте кількість осіб, які контактували із померлою пенсіонеркою. «Встановлено коло спілкування. Попередньо, це 70 чоловік», – наголосив мер.

За його словами, жінка дійсно займалася наданням так званих послуг із біоенергетики.

«Лікувала людей біоенергетикою. І, відповідно, тільки 70 чоловік нам вдалося встановити, з ким вона контактувала, поки що, попередньо. Але людей, нажаль, може бути значно більше», – підкреслив Семеніхін.

7 thoughts on “На Сумщині СOVID-19 підтвердили у трьох родичів померлої від коронавірусу пенсіонерки

  1. Это вам в продолжение темы о вере, церквах, молитвах, ворожках, бабках-шептухах……Помогла ли она людям??? И в чём именно? Заразится?

    1. Побільше читайте Фейсбук. За офіційною інформацією на Сумщині ще немає жодного підтвердженого випадку.

  2. в фейсбуке коменты пишут те кто ее знал что том последнее время у нее человек 200 перебывало за ее услугами .. во разнесли заразу … а может от своих клиентов и она заразилась …. неизвестно …

  3. Ты с дуба упал!? Сумы закрывает въезд, есть заболевший… Конотоп тоже. И это официально. А какая на самом деле картина…”лучше” верить в 140 заболевших по Украине и что в сумской области все хорошо, тут я согласен, не стоит себя расстраивать.

Comments are closed.