«Ви підставляєте Україну»: на 112 каналі розкритикували Андрія Деркача

26 березня в ефірі телеканалу вийшло шоу «Рибний день» з Дмитром Співаком.

Ведучий особливу увагу приділив діяльності народного депутата, що обирався від Ямпільського району. Річ у тім, що Деркач подав в суд на американського політика Джо Байдена, який несподівано став лідером президентської гонки від демократичної партії в США.  На думку ведучого, такі дії Деркача тепер можуть суттєво нашкодити Україні.

-Чому Андрій Деркач затіяв таку небезпечну гру? Не знаю, на яку посаду він хоче повернутись. Але найцікавіше, що вся родина Деркача, при всій своїй проросійській та антиамериканській риториці, живе в Сполучених Штатах Америки. Нормальна вілла – велика, здорова,  – зазначив Співак.

6 thoughts on “«Ви підставляєте Україну»: на 112 каналі розкритикували Андрія Деркача

  1. А 159 округ все одно любить свого барина! Згодні? Звертаюсь до тих, хто обрав його та голосував за нього, він же за своїх кріпаків не забуває перед виборами.Так? Паспорти б у вас повідбирати,щоб більше не рипались на вибори! Халдєі…

  2. Не буде цього барина , виберете ще гіршого.Все одно будете скиглити.Доля ваша така.

  3. Закриваєтся з 01 квітня кабінет окуліста та інші, залишуться сімейні лікарі, місцеві чиновники в тиху не можуть кошти знайти. Скорочення з пандемією місцевих бюджетів, на військовий збір не має скорочення, не має рішення злободневного питання. Думайте як голосувати на місцевих виборах, населення залякано діями адмінресурсу, знаю особисто по останій передвиборчої агітації.

    1. Була інформновина,що у ВР готує проек постанови,про скасування місцевих виборів.Деркач не прилетів з космосу.Його вибрали наші голівонькі і підписи ставили наші рученькі!Я не шаную канал 112.але там підтвердили,що Деркач купив великий будинок в США. Вам обіцяють дороги?що ще? Бідними людьми краще керувати

    2. Володимир Чалков! Якщо не обізнані, то не ляпайте язиком, як баба з печі. Залишуться всі лікарі, окрім окулістів. О господи, де виберетеся тільки такі Вумні?

  4. Буде весело 😆, ще й візу до США Деркачу Америка скасувала. Загрався.

Comments are closed.