Хвора на коронавірус жителька Шостки перебувала в Ямпільському районі

Після повернення з Єгипту жінка відвідала село Антонівку Ямпільського району

Про це повідомив міський голова Шостки Микола Нога

«Жінка 34 роки, прилетіла з Єгипту. Швидкий тест підтвердив у неї захворювання на коронавірус. Проводяться роботи по визначенню тих, з ким вона спілкувалась. Вона була в Шостці, селі Антонівці, потім повернулась в місто. Ми проведемо дезінфекцію і візьмемо аналіз у всіх, з ким вона спілкувалась», – зазначив міський голова Шостки.   

9 thoughts on “Хвора на коронавірус жителька Шостки перебувала в Ямпільському районі

 1. Отакої! Вірус проїхався по нашому району. КПП створили для галочки?

 2. Це не дивно. Достатньо переглянути сторінки ямпільчан та шосткинців в соцмережах одразу стане зрозуміло чому ця зараза безперешкодно поширюється у нас. Це лише початок!
  Бажаю Всім міцного здоров’я!

  1. Олег,чудові Ваші слова.Я вже місяць пишу за важливіть ситуаціі і ставлення кожного до пандеміі .Але у нас..канікули,не карантин.У нас не самоізоляція,а шашлики!Вірус не зупинити жезлом.Будьте здорові

 3. Ну да, приехали и сразу на природу, по Ямполю гулять и тд. И зачем тая самоизоляция…

 4. А все тому, що всі сподіваються на “авось” – нас не зачепить! Ба ні, зачепить всіх, на жаль… Будьте обачними, в цей час поряд з вами може йти людина, яка і не підозрює, що є носієм… Та все ж не будьте так впевнені, що саме ви не є носієм…ТОМУ ОДЯГАЙТЕ ЗАСОБИ ЗАХИСТУ, менше ходіть по магазинах та спілкуйтесь у соціальних мережах на здоров’я!!!

   1. Я звертаюся до адекватної молоді. Будьласка,знаходьте правдиву інформацію в Інтернеті про епідемію COVID-19.друкуйте статистуку з других країн,їхні методи і досвіти.Шукайте інформацію від науковців.Об.єднуйтеся у групи,по обміну.Жодний лікар у нас не роз,яснює про це,бо не знає,або не цікаво.

Comments are closed.