Лабораторні дослідження не підтвердили коронавірус у жінки,  яка перебувала в Антонівці

Раніше у 34-річної мешканки Шостки, яка нещодавно повернулась з Єгипту, експрес-тест показав позитивний результат

Проте, як повідомили Ямпіль.INFO в Ямпільській районній державній адміністрації, лабораторні дослідження офіційно спростували наявність захворювання.

Як стало відомо, жінка продовжує перебувати в інфекційному відділенні. Їй вирішили зробити повторне дослідження.

4 thoughts on “Лабораторні дослідження не підтвердили коронавірус у жінки, яка перебувала в Антонівці

  1. зато две новых появилось – одна из киева вернулась а вторая из москвы .

  2. Нагадаємо, що 30 березня у 34-річної мешканки Шостки швидкий тест показав позитивний результат на коронавірус. Це був перший випадок захворювання на небезпений вірус у нашому місті. Так говорит глава Шостки,а у нас пишут все в порядке ничего нет,это как такое может быть. Он написал что ещё 2 положительные,а у нас напишут все ок 👌 . Вы же ж как нибудь договаривайтесь, не дурите людей хоть сейчас. Имейте совесть , пожалуйста !

    1. Будь-ласка, читайте не лише заголовки, а хоча б спробуйте розібратись в новині. У 34- річної жінки експрес-тест підтвердив коронавірус, але експрес-тест не дає 100% точного результату. Тому, провели лабораторне дослідження, яке показало відсутність захворювання. Зараз в Шостці зареєстровано 2 інші випадки захворювання на короновірус, але хворі не були на території Ямпільського району, на відміну від жінки про яку йде мова у статті. Хіба це так важко зрозуміти?!

Comments are closed.