З ямпільського кладовища вивезли 8 машин сміття

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради

2 квітня 2020 року на кладовищі, розташованому по вул. Травнева в смт Ямпіль, за допомогою екскаватора Борекс 2101 та автомобіля САЗ 3507 було здійснене вивезення сміття з 2 ям, які знаходяться  в лісосмузі. Всього вивезено 8 машин на полігон. Працівники селищної ради грузили старі хрести, столи з лавами, гілля  та інше сміття на машину.

 Як свідчать факти, наші мешканці продовжують по-хамськи засмічувати кладовище, на якому знайшли спочинок і їх рідні: завозять весь непотріб із господарських дворів у ями, які призначені лише для скидання в них  штучних вінків та квітів. А ще закидають гіллям і сміттям другі могили, за якими вже нікому доглядати.

Щороку працівники селищної ради із залученням техніки з ТОВ «Водолій-БС» прибирають сміття, приводячи в належний стан територію і щороку кладовище ще більше засипають сміттям.

2 thoughts on “З ямпільського кладовища вивезли 8 машин сміття

  1. Шановна селищна рада, щоб сміття э прилеглих господарських дворів не вивозили в лісосмуги, під річку, просто кому куди заманеться треба організувати збір сміття у приватному секторі хоч би раз або два на місяць, а то культура у наших людей така -зі свого двору але ж сусіду під паркан або гараж, під річку або на кладовище. Попрацюйте над цим питанням.

Comments are closed.