Сесія в масках: Ямпільська райрада розглянула медичні питання

Попри карантинні заходи депутатів районної ради терміново скликали на позачергове засідання

На розгляд шістнадцяти народних обранців, які прибули до сесійної зали, представили чотири питання. Всі вони безпосередньо стосувались медичної галузі і підготовки району до боротьби з коронавірусом.  

Як зазначив головний лікар Ямпільської центральної районної лікарні, було збільшено фінансування на заробітну плату медичних працівників, закупівлю засобів індивідуального захисту та обладнання лікарні.

-Були проведені певні заходи по економії, які дозволили перенаправити близько 300 тисяч гривень з енергоносіїв на погашення заборгованості з заробітної плати медичних працівників за березень, – зазначив Вадим Олександрович. – На ці потреби спрямовано і 330 тисяч гривень з районного бюджету, загалом це 625,7 тисяч гривень. А у зв’язку з тим, що збільшилась потреба у засобах індивідуального захисту, медикаментах і обладнанні, збільшилась сума і на їх закупівлю. На медикаменти і засоби індивідуального захисту додатково виділено 77 тисяч гривень, ще 397 тисяч гривень – на обладнання.

7 thoughts on “Сесія в масках: Ямпільська райрада розглянула медичні питання

  1. Ух ты, все в покупных масках (а черная маска так вообще из Китая). Где покупали маски? И я хочу купить но не продают в аптеках. Когда они появятся?

  2. Ірина Анатоліївна Панченко, як завжди на висоті. Стальна леді, красуня, розумниця. 😘💕🤗🕊

Comments are closed.