Вчитель, викладач…
Ці слова знайомі кожному, адже життя без них незрозуміле та одноманітне.
Щоб впоратись з будь-якою справою, потрібно багато знати. І ці знання нам дарують педагоги.
Ось уже 24 роки віддає свою наснагу, дарує слово дітлахам викладач іноземної мови ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей», спеціаліст «вищої категорії» Наталія Григорівна Родоман.
Безмежний дивосвіт Наталії Григорівни різнобарвний та чарівний, адже вона любляча дружина, дбайлива матуся, надійна подруга та «висока» особистість зі своїми захопленнями, враженнями, душевною красою та щедрістю.
Кожний урок англійської мови Наталії Григорівни змістовний і насичений, супроводжується використанням різних інноваційних технологій.
Та й з будь-якою іншою справою жінка враз впорається, але наперед перехвилюється.
У ній поєднано багато якостей, і до цього ж вона ще добре віршує. Завдяки її влучному, дотепному слову супроводжуються розважальні вечори, конкурси, як для учнів так і для педагогічних працівників.
На педагогічній ниві викладача було багато конкурсів в різних номінаціях: “Класний керівник”, «Конкурс кабінету іноземної мови» та нагород високого рівня.
Нещодавно, до Дня вчителя, відбулися урочистості в м. Суми, де вшановували переможців конкурсу «Золоте серце» серед педагогів області.
Наталія Григорівна стала лауреатом цього конкурсу з відзнакою. Адміністрація ліцею приємно вражена перемогою, адже на рахунку нашого навчального закладу статуетка «Золотого серця» вже третя протягом трьох останніх років.
Колектив ліцею пишається злетом професійних асів та молодих спеціалістів, які вже зарекомендували себе як вмілі, обізнані наставники, керівники, творчо працюючі викладачі.
Наталія Григорівна завжди є такою щирою, чуйною людиною, креативним педагогом, відданим своїй справі. У неї є чому навчитися, з нею легко працювати, адже має вона дійсно «золоте серце».

 http://svesa.org.ua/

2 thoughts on “ЇЇ життя – це доля педагога…

  1. По- видимому фотографировалились по дороге домой после награждений. Приятно читать хорошие слова про Наталью Григорьевну. Я присоединяюсь. Она действительно замечательный человек. Очень женственна, добродушна, умна и великодушна.Всех благ Вам, дорогая Наталья Григорьевна.

Comments are closed.

error: Content is protected !!