Наслідки медреформи: ямпільській лікарні щомісяця не вистачатиме 300 тисяч гривень

Про це підчас сесії Ямпільської районної ради повідомив головний лікар КНП «Ямпільська центральна районна лікарня» Вадим Бойчунь

Реформа не була відтермінована, єдине, що було зроблено – це на три місяці затверджено історичний бюджет, – зазначив Вадим Олександрович. – Це значить, що у цей період кошти нам надаватимуться по даним 2018 року. Зараз по закладу підписано договори по семи пакетах послуг – семи, всі кажуть по шести, а я кажу – по семи. Всього було 28 пакетів, я планував підписати 8, але вийшло 7. Потрібно було розпочинати роботу ще півроку тому, але у нас не було такої можливості.

Глобальний бюджет у квітні-червні виплачуватиметься у розмірі 100%, далі йтиме поступове зменшення і до вересня залишиться лише 60%. На сьогоднішній момент по цих договорам нам не вистачає 300 тисяч гривень щомісячно.

У зв’язку з коронавірусом ми створюємо резерв медичних працівників, які йдуть у відпустки і у випадку необхідності будуть задіяні. Ми не прагнемо звільняти людей, бо розуміємо, що від цього недоотримає районний бюджет і потім не буде можливості надати нам же фінансування, – зазначив керівник лікарні.  

Нагадаємо, на початку березня народний депутат Андрій Деркач публічно заявив про те, що другий етап медичної реформи буде скасований, але цього не сталося.

2 thoughts on “Наслідки медреформи: ямпільській лікарні щомісяця не вистачатиме 300 тисяч гривень

  1. если райгосадминистрации сокращают то моет деньги на их содержание передать больнице?

Comments are closed.