Зелені зони Ямполя потопають у смітті

Горами побутового сміття зараз засипані ліси, береги річок та озер на околиці Ямполя, але особливо вражає те, що ямпільчани занапастили і чарівне місце в самому центрі свого селища   

Мова йде про «Лікарняний став», до якого прилягає невелика ділянка лісу. У цьому місці надзвичайно гарні пейзажі, але їх псують гори побутових відходів, які виносять сюди мешканці сусідніх вулиць. Про чистоту води в водоймі і мова не йде, адже сміття скидають прямо в став. Та і відпочиваючі залишають по собі купу виробів з пластику.

Цікаво, що сміття з п’ятиповерхівки, що розташована поруч, вивозять регулярно, а з минулого року раз на місяць це почали робити і з приватного сектору. Звичайно, таку послугу зголосились оплачувати не всі. Тож, проблема нікуди не зникла.

На минулому тижні стало відомо, що селищна влада вирішила ввести новий тариф на вивіз побутового сміття. Фактично мова йде про запровадження регулярного централізованого вивозу відходів з приватного сектору. Приклад «Лікарняного ставу» доводить, що рішення, хоч і не популярне, але цілком вірне. Далі так продовжуватись просто не може.

6 thoughts on “Зелені зони Ямполя потопають у смітті

  1. Сейчас все про себя думают, какие некультурные те, кто участвовал в этом загрязнении. Но когда будет проходить субботник по уборке этого места, будет интересно посмотреть сколько СОЗНАТЕЛЬНЫХ граждан соберется?
    Пообсуждать как это по свински загрязнять такие места конечно интересно, но давайте дождемся конца карантина и вместе уберем этот мусор.

  2. Любимое место алкоголиков, наркоманов и тунеядцев.
    Что с них взять? Если они деградировали и продолжают дегродировать. Их воспитает только мощная П*здюлина.

  3. Такое свинство повсюду. И в самом глухом селе и мегаполисах. Тут уже не обвинишь депутатов Рады или олигархов. Это поистине “лицо народа”.

  4. Тоже мне “чарівне місце в самому центрі свого селища”, он ВСЕГДА был грязный.

  5. Я хотел бы посмотреть где вы Комунистов на суботник соберёте.

Comments are closed.