Про це інформує Ямпільська селищна рада

3 квітня 2020 року Ямпільська селищна рада залучила працівників ТОВ «Водолій-БС» із спецтехнікою для очищення туалету, розташованого за ринком. Надвірний туалет установлений у 2016 році , але , завдяки мешканцям селища , переповнився відходами. Викачати фекалії за допомогою асенізаторної машини не вдалося, так як у вигрібних ямах знаходилися пакети зі сміттям і пляшки. Довелося прийняти інші міри по зменшенню нечистот  у вигрібних ямах..

Шановні мешканці! Можете  самі (по фото) переконатися, які відходи знаходилися у вигрібній ямі…

Як можна переконати вас не викидати сміття в пакетах у туалет? Машина ж  тричі в неділю  збирає побутові відходи від багатоповерхівок! Але деяким громадянам важко встати з ліжка і винести пакет зі сміттям на причеп  машини , краще вкинути в туалет або під кущі в парку .Совість не пробуджується, свідомості не має. Що буде далі… Страшно подумати !? Зате всіх лаємо, всі винуваті, а про себе не думаємо , бо ми добрі… А треба завжди починати з себе!, – йдеться в повідмленні.

5 thoughts on “В Ямполі очистили туалет за ринком, який закидали побутовим сміттям

  1. Огласите, пожалуйста, весь список туалетов, почищенных в Ямполе!

  2. Я Вас умоляю,яка свiдомiсть?Большинство даже не знают что это? Зверей нет таких засранцев. Каждый думает,что кто-то обязан убирать за ними. Думают,что дворники мало работают,так надо же нагадить,подкинуть работку, чтобы человек и ног домой не дотянул.Любим мы ближних.За больницей берёзки, засрали слов нет.Благо сегодня мусорка вынесла з берёзок три кубинских мешка,бутылок /умники сок брали,а за бутылки забыли/,после пикников срача уйма.Вы что? Вы же блядь живёте здесь,ваши внуки и дети играют в березках. Так вот,я всё вижу,теперь если кого увижу с банки,склянки,шкарабанки,будете отвечать по закону, и не 50 грн штрафа и поверьте я добьюсь, обижайтесь тогда на себя и на своё воспитание.Дя достало уже каждый год выгребать за вами срач, дорогие мои соседи и соседние улицы. Адъю.

    1. значит будут больше мусорить что бы у Вас времени не было по судам шастать

  3. Плохо меня знаешь, дорогой стукарик,. Высоко сижу,далеко гляжу🤣

Comments are closed.