В Ямполі прибирають несанкціоновані сміттєзвалища

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради

Тривають роботи з благоустрою населених пунктів Ямпільської селищної ради. Уже ліквідовані сміттєзвалища на території колишнього пташника, за Ямпільським ливарним заводом, біля лікарняного ставу, недобудови по вулиці Незалежна , на пустому дворищі  по вулиці Красняка, біля старого приміщення пошти . Сміття збирається в мішки і вивозиться на полігон. Також працівники прибрали придорожню територію до селища Привокзальне і села Прудище. Одночасно з прибиранням території, працівники здійснюють ремонт дитячих майданчиків і фарбування споруд, розташованих на них, урн та паркових лав.

Цього року селищна рада не має можливості  залучити до робіт громадян, які перебувають на обліку в Ямпільській районній  філії Сумського обласного центру зайнятості , адже  там змінилися умови оплати робіт: необхідно взяти 5 чоловік і відразу на 2 місяці з оплатою 80%- бюджет селищної ради , 20% – бюджет філії .Так як такі зміни сталися  в 2020 році, а бюджет формувався у грудні 2019 року, то коштів у селищному бюджеті закладено у меншому розмірі.

3 thoughts on “В Ямполі прибирають несанкціоновані сміттєзвалища

  1. может есть смысл поставить контейнер для пластиковых бутылок, хоть рядом с “Водолеем”?

    1. С каждым вашим словом согласен.)
      Вот бы еще контейнер для батареек и аккумуляторов.

  2. Контейнеры для пластика отличная идея. В интернете много малобюджетных идей которые ни как не портят внешний вид улиц.

Comments are closed.