В Ямполі та Свесі буде проведена дезінфекція вулиць

Про це було повідомлено на засіданні районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологчного характеру Ямпільського району

Про це інформує офіційний сайт райдержадміністрації

До відома членів районного штабу було доведено розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території  Сумської області від 08 квітня 2020 року № 14-КР та обговорено питання можливості перепрофілювання закладів району для тимчасового розміщення хворих на респіраторну хворобу, спричиненою коронавірусом.

Присутніми розглянуто проблемні питання щодо облаштування додаткових місць для обсервації громадян, які прибули із-за кордону, та місць для тимчасового розміщення хворих на території району.

Голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Ірина ПАНЧЕНКО наголосила на необхідності проведення додаткового роз’яснення серед населення щодо функціонування діючих контрольно-пропускних пунктів, наголосивши, що заборони на виїзд та в’їзд на територію району не встановлено.

Одним з обговорених питань було  поновлення місцевих матеріальних резервів, за результатами розгляду якого селищним та сільським головам було надано доручення поповнити в обов’язковому порядку матеріальні резерви, у тому числі засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

Під час розгляду питання про санітарну обробку територій Ямпільського району, Свеським та Ямпільським селищним головою було зазначено, що на цьому тижні в селищах розпочались роботи з дезінфекції вулиць, під’їздів та тротуарів.

2 thoughts on “В Ямполі та Свесі буде проведена дезінфекція вулиць

  1. “Село не наче погоріло не наче люди подуріли” Т.Г.Шевченко.

  2. А кто заплатит за воду? Интересно что дабавят в воду?

Comments are closed.