Стало відомо, коли освячуватимуть паски в храмах Ямполя

План проведення Великодніх богослужінь повідомили в Ямпільській селищній раді

Пасхальне Богослужіння у Свято-Георгіївському храмі розпочнеться в суботу о 23-30 , освячення пасок – близько 2 години ранку.

Освячення пасок у Спасо-Преображенському храмі відбудеться :

Субота – о 17-00 вечора

Неділя – о 3-30 ранку

У храм рекомендується заходити не більше 2 осіб . Під час освячення пасок дотримуватись дистанції в 1 метр один від одного.

25 thoughts on “Стало відомо, коли освячуватимуть паски в храмах Ямполя

 1. Ви з глузду з’їхали? Яка Паска, яке освячення? Папа Римський та й усі інші церкви позакривали, бо карантин, а наші дурні відкривають. А як же карантин, заборона не збиратися більше 10. Чи Ви по вмираєте, якщо не освятите. Де влада, де поліція? Ну

  1. Повністю підтримую думку Каті не повмираємо, якщо не освятимо. Вдома є свята вода, а службу по телевізору. Нема в районі короновірусу, так що уже розслабились.

 2. “Умру, но пасКу святить попрусь!” С таким лозунгом народ толпой повалит в церковь…. Уважаемая милиция это же СКОКА штрафов там!!!

 3. А смысл заходить по два и метр дистанции, если водица с одного ведерка, один цЮловальный крест, и батюшка без маски?

 4. Я тоже чесно сказать в шоке!я уже на протяжении многих лет бываю на службе всю ночь,но в этом году ДОМА!!это нормальная практика по всему миру!Ямполь -отдельная планета????

 5. Ті, хто піде святити паски, одразу попередьте своїх родічів або напишіть записку та покладіть її до кишені, що ви відмовляєтеся від медичної допомоги у лікуванні коронавірусу у лікарні, щоб по вашій дурості не наражати інших на небезпеку. Все.Можете йти.

 6. Люди, думайте!!!!!! ДУМАЙТЕ!!!! Бережіть перш за все своїх дітей, онуків,батків, своїх рідних від необдуманих вчинків, щоб потім не проклинати себе за те , що наробив. І щоб ваші рідні почувалися спокійно. Лице людини визначають вчинки,
  Де кожен крок людський – це їх печать.
  Є вчинки гіркі – інші, мов родзинки,
  Є мовчазні, а є, які кричать.

  Геройські вчинки – це людська окраса,
  За них дають медалі й ордени.
  В житті є вчинки непомітні часом,
  Та в них буває стільки глибини…

  Окремі вчинки, мов тавро родинне,
  Приклеїться буває на віки.
  Коли в родині покоління винне,
  Про такі вчинки плещуть язики…

  Щоб не зчорнити вчинком бува роду,
  На кожен крок зважайте при житті.
  Бо часто вчинки роблять в нас погоду,
  Не ПІДДАВАЙТЕ ВЧИНКИ КАЯТТІ.

 7. Заборонити святити паски батюшкам!!! Хто посвятить – штраф.

  1. Вы что! сейчас толпа верующих сбежится, нас, безбожников, за такие речи камнями закидывать!

 8. Як так можно…
  Який дозвіл..
  Ви що здуріли…
  Осталось десять днів і кінець карантину….а як що так дозволяєте то почнеться нова хвиля…ЖАХ…….

 9. Как на базаре торговать так нельзя и в магазине только предметы гигиены. а может мне лопата нужна, а как пасху святить так можно. Батюшкам что закон не писан и для них не существует штрафов или жажда наживы превыше всего? Где наша власть, которая все это разрешила?

 10. Смешно….Карантин….
  В Ямполе закрыты 4 или 5 магазинов ,остальные все работают
  .ВСЕ РАБОТАЮТ……..

 11. Читаю комментарии и становиться реально смешно! Большинство людей ходит по улицам, в магазин за продуктами и никто видать не задумался, что кто-то больной мог идти перед вами и заходить в тот же магазин, браться руками за дверную ручку, в конце концов мог плюнуть на асфальт ( простите за грубость) и вы туда не дай бог вступили и принесли эту гадость себе домой! За это вы не переживаете??? Зато страшно святить Пасху!!!!

  1. Эти люди не придерживаются карантина, не уважают окружающих, и они же и прутся чёто-там святить. По нормальному ВСЕ должны сидеть по домам и выходить в случае крайней необходимости…..Но…..пасКа превыше всего….Нам НЕ страшно, нам смешно. Достал уже этот церковный бизнес.

   1. Это сугубо ваше мнение! А как же те кто ходят на работу???Значит на работу ходить обязаны, а как пасху идти святить, так все сразу короновирусом забалеем!! БРЕД!!!

    1. На пасКе свет клином сошелся? На работу ходят, потому как ее не всем отменили, жить за что-то надо…А ПасКа…. давно деньги “на ветер” не выкидывали? Вот и весь бред… церковный бизнес рулит!

     1. Сколько людей столько и мнений! Сидите дома и будьте здоровы!

      1. К чему эта агрессия от верующего человека? У Вас ведь нет своего мнения…. Сидите дома…а Вы сидите дома? Как магазины, так сразу барыги, спекулянты!!! А церковь кто?

 12. Не вешайте ярлыки на людей! Я не вижу со своей стороны никакой агрессии! Я не могу сидеть дома, так как мне приходиться ходить на работу, за спасибо деньги к сожелению не платят! А Вера это сугубо индивидуально для каждого, за руку в церковь вас никто не тянет!

 13. Це не віруючі у Бога!Береженого Бог береже!Це віруючі у попів,які повзуть на колінах руки їм облизати,ще і за останні гроші.Біда для нас,що ми не узнаємо ,хто буде на освячені і хто принесе коронавірус до нас.Вони не читают ,що про них пишуть.В Ізраєлі,за порушенню церквами карантину,двері заварили

 14. Освящаю паски через интернет! 100 грн за пасочку. Год гарантии на святую паску!

  1. Це не Свято освяченого хліба,як символа тіла Ісуса Христа,це свято Ісуса Христа,який на третій день,після розп’яття воскрес.Багато людей цього не знає,тому під час карантину лізе до церкви ,хоть раз в рік !Бог не храмах золотих,а в нашіх душах,діях,у відношенні до людей.

 15. Батюшки категорично відмовили голові райдержадміністрації у не проведенні обряду освяченнчя.

 16. Може людям колись дійде,що попам з рпц мп,різним онуфріям,з лавр треба,щоби побільше вмерло українців.радісно бачити.що все це організовує селищна рада.яка.напевне.не знає.що в нас карантин…..успіхів вам в освяченні….

Comments are closed.

Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com