Голова райдержадміністрації закликала мешканців Ямпільщини максимально дотримуватись карантинних заходів під час Великодніх свят

Звернення голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини Панченко опубліковане на офіційному сайті райдержадміністрації

«Завдяки посиленим карантинним заходам, які запобігають швидкому поширенню нової коронавірусної інфекції, а також відповідальному ставленню громадян до захисту свого здоров’я,  на сьогодні в Ямпільському районі не підтверджено випадків захворювання на  COVID-19.

За оперативними даними  станом на 15.04.2020 у Сумській області підтверджено 77  випадків  захворювання  на  COVID-19. Серед хворих є люди усіх вікових категорій, є  і діти, але найбільше – це люди  віком від 50 до 60 років. 2 людини  на Сумщині одужало, але, на жаль, 4- померло.

Шановні земляки! Звертаюся до вас із проханням продовжувати дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через існуючу небезпеку поширення коронавірусу на території району. Прошу вас не виходити на вулицю без нагальної потреби і не відвідувати місця скупчення людей.

Наближається одне з найбільших релігійних свят року – Великдень. Через введення карантину, з метою запобігання поширенню коронавірусу в країні, ми будемо святкувати це свято в умовах обмежень і застережень. Прошу вас поставитися з порозумінням до введення обмежувальних карантинних заходів.

Під час зустрічі з представниками духовенства Ямпільського району обговорено карантинні обмеження щодо проведення богослужінь на Великодні свята . Храми та інші культові споруди в районі не будуть закриватися, не буде перешкод у проведенні богослужінь. Однак поліція буде слідкувати за додержанням карантинних норм, щоб не було скупчення людей у храмах і біля храмів. Необхідно також  максимально уникати прямого контакту священнослужителів із віруючими та віруючих між собою під час організації богослужінь.

Прошу всіх громадян  подумати  про  своє здоров’я,  убезпечити себе, своїх дітей та близьких від  поширення  коронавірусної хвороби, максимально обмежити пересування. Залишайтеся вдома у вихідні та Великодні святкові  дні. Небезпека зараження все ще існує. Нам обов’язково вдасться  утримати ситуацію, якщо не буде скупчень людей на вулицях та  в громадських місцях.

Дотримуйтесь заходів безпеки  і будьте здорові!  Пам’ятайте, відповідальність — рятує життя!», – йдеться у зверненні.

5 thoughts on “Голова райдержадміністрації закликала мешканців Ямпільщини максимально дотримуватись карантинних заходів під час Великодніх свят

  1. Будьте здорові бо лікарню закривають ! Людей просто обдурили !

    1. Не пиши дурню, “Roman” А на Паску краще дома посидіти, а не збирати віруси у родину. Я б прізвища виписала усіх, хто паску ходив святити і з ознаками вірусу на поріг лікарні не пускала б, нехай ідуть до церкви лікуватися… молитвою.

  2. 18 травня 2020 року закривають ямпільську лікарню , якщо не володієш інформацією запитай медиків ! вже зараз швидка відвозить пацієнтів в Шостку ,а медперсонал попередили про звільнення !

Comments are closed.