На Сумщині все ж заборонили святкувати Великдень

Людям не дозволять святити паски і позбавлять можливості перебувати в громадських місцях з суботи до вівторка

Про це під час брифінгу в облдержадміністрації наголосив начальник обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Сумської області Олександр Милаш

За його словами, сьогодні під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було прийняте рішення про заборону перебувати людям у громадських місцях у вихідні з 13.00 суботи і до 6.00 наступного дня після вихідних чи святкових днів.

З такою ініціативою до комісії звернувся виконуючий обов’язки директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Володимир Збражський, тому що, на жаль, чимало жителів Сумщини порушують карантинний режим, святкують дні народження компаніями, їздять на шашлики, не думаючи про власне здоров’я та здоров’я оточуючих.

Попереду Великдень. І це свято люди мають відзначати вдома, щоб після святкових днів в області не сталося вибуху захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що храмам все ж дозволять працювати у Великодню ніч, але вірян туди пускатимуть не більш ніж по 2 людини. Освячення пасок дозволялось у масках та з дотриманням дистанції.

11 thoughts on “На Сумщині все ж заборонили святкувати Великдень

  1. Правильно сделал. Если пасху не посвятим никто не умрет, а не дай Бог заразиться.Еще много праздников впереди – главное не болеть. Всех с наступающим большим праздником. Всем здоровья, терпения и душевного спокойствия.

      1. Значит будете отгребать до тех пор, пока мозги не прочистятся 😉

    1. Вы ещё вспомните Януковича при нем такого не было , и доллар по другому курсу был , и стукарики при власти были , причём Порошенко к короновирусу ?

  2. празднуют Воскресенье Господне а не паску, скоро Песах начнете праздновать

  3. Интересно то, что церковь сказала, что их не касается, и они будут работать…. Значит шашлык семьей нельзя, а толпа со всего посёлка можно….

  4. ОСВЯЩЕНИЕ будет фиксироваться скрытой камерой. Все попавшие в кадр на ближайший год автоматически лишаются медицинской помощи. БЕГИТЕ И СВЯТИТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Comments are closed.