Рік тому майже 90% ямпільчан проголосували за Володимира Зеленського на президентських виборах

21 квітня 2019 року відомий актор та політик отримав на території Ямпільського району результат 87,9% голосів виборців

На Ямпільщині підтримка Зеленського була суттєво більшою ніж в цілому по Сумській області, де його результат склав 82,12%, та Україні (73,21%). Натомість результат переднього президента Петра Порошенка становив лише 10,4%.

Цікаво, що у другому турі виборів ямпільчани хотіли бачити не Петра Порошенка і, навіть, не Юлію Тимошенко.   За два тижні до вирішального голосування, у першому турі виборів друге місце на Ямпільщині отримав Юрій Бойко, який представляв відверто антиукраїнські політичні сили. Результат колишнього регіонала та соратника Януковича склав аж 20,56%.

Як за цей рік змінились електоральні настрої ямпільчан судити важко, адже соціологічні опитування на території району не проводились. Відомо, що на позачергових парламентських виборах у липні минулого року політична сила Зеленського «Слуга народу» здобула 45,77% голосів виборців Ямпільського району.

За цим слідував цілий ряд скандалів, які могли суттєво знизити рейтинг Володимира Зеленського. Та і скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення навряд чи додали симпатиків чинному президенту. Тим не менш, його рівень підтримки досі оцінюється, як високий.